Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Архів 2016 літо-осінь

Відкриваємо Україну для закордонних друзів!

Україна – найкраща, Україна прекрасна! ЇЇ краса не блідне, не зважаючи на пору року, вона вродлива завжди!
У жовтні ми проводимо грандіозний Міжнародний фестиваль «AgroCookFest», а наші друзі та партнери з готельно–туристичного комплексу «Ксенія» на чолі з Галиною Локай вже із задоволенням готові розкрити неповторну красу Поділля, мальовничого Дністра для наших учасників та суддів. Подільські шеф-кухарі з нетерпінням чекають на майстер–класи справжніх кулінарних гуру світового рівня Томаса Гуглера (Саудівська Аравія), Саркіса Якубяна (Єрусалим), Джозефа Арбіда (Палестина) та Мімози Балли (Албанія)!
Ми чекаємо на Вас, дорогі друзі! Ми покажемо Вам яскраву Україну!

Ukraine is the best, Ukraine is beautiful! Its beauty blooms independently of the seasons, it’s always gorgeous!
In October 2016 we lead a great event the International festival «AgroCookFest» and our friends from the hotel and touristic center «Ksenia» headed by Halyna Lokay are ready to entertain the guests and show unique beauty of Ukrainian Podillia and the Dnister river to our competitors and judjes. Podillian chefs are waiting for the master classes of the real culinary gurus Thomas Gugler (Saudi Arabia), Sarkis Yakoubian (Ierusalim), Yosef Arbid (Palestine) and Mimoza Balla (Albania)!
We’re waiting for you dear friends, we’ll show you the bright of Ukraine!


Олександр Петрович Довженко10 вересня 2016 року виповнюється 122 роки від дня народження видатного українського письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника — Олександра Петровича Довженка.На честь цієї знаменної події в бібліотеці коледжу ХТЕК КНТЕУ було організовано перегляд біографічного фільму про видатного українця. Його талановиті кінострічки здіймали ажіотаж у цілому світі та мали немалий вплив на розвиток цього виду мистецтва.
Кіно Довженка — це засіб масивного впливу на розуміння людини, формування люблячого ставлення до своєї країни, а ще гігантський елемент української культури.

8 вересня 2016 року – День коледжуКоледж знову збирає друзів. За традицією, на початку вересня ми проводимо «День колледжу» — святковий захід, який знайомить першокурсників з нашою історією, традиціями і особливостями студентського життя.
Ми сподіваємося, що цей захід ще більше згуртував нашу дружну команду коледжу та надав можливість розкритися новим талантам наших студентів.
Щиро вітаємо групу першого курсу РО-1-16 (куратор групи Доценко В.А.) з першим місцем у спортивних естафетах.

Дегустаційно-ознайомчий майстер – клас бельгійського шоколаду «Barry Callebaut»

7 вересня 2016 в рамках підготовки до Міжнародного гастрономічного фестивалю «AgrоCookFest» в стінах коледжу пройшов дегустаційно-ознайомчий майстер – клас бельгійського шоколаду «Barry Callebaut», який провела технолог-консультант компанії «Best Way Foods» Лариса Лавро.Директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко привітала усіх охочих долучитися до яскравого світу шоколадної майстерності та поділилася досвідом виступів команд ХТЕК КНТЕУ у номінації «Скульптура з шоколаду».Викладачі, студенти та гості цього заходу змогли дізнатися секрети технік сучасного виготовлення виробів та страв з шоколаду. Усі присутні були вражені розмаїттям страв та дізналися безліч цікавих та корисних ідей створення солодких шедеврів.


Міжнародний день грамотності7 вересня 2016 року викладачами циклової комісії туризму, іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Торянік І.П. та Скіндер Н.В. був проведений виховний захід у групах ТО-1-16 та ТО-1-14 з нагоди 50-ї річниці Міжнародного дня грамотності. ЮНЕСКО відзначає цей День під гаслом «Читаючи минуле, пишемо майбутнє». 50 років тому ЮНЕСКО офіційно проголосила 8 вересня Міжнародним днем грамотності з метою активної мобілізації міжнародної спільноти та сприяння поширенню грамотності, як інструменту розширення прав і можливостей окремих осіб, громад та спільнот. В даний час Міжнародний день грамотності відзначається в усьому світі. Студентам коледжу була запропонова вікторина з різних галузей знань. Вони активно брали участь та з зацікавленістю відповідали на поставлені запитання.Курси з іноземної мови

В рамках підготовки до Міжнародного кулінарного фестивалю «AgroCookFest2016» та з метою забезпечення вільного спілкування членів Слобожанської Гільдії Кулінарів та викладачів ХТЕК КНТЕУ, відповідальних за підготовку заходу, з гостями форуму зі США, Ізраїлю, Палестини, Чорногорії, Молдови, Албанії, Туреччини, Словенії, Польщі розпочато роботу курсів з іноземної мови. Слухачі залюбки набувають практичних знань та навичок спілкування англійською мовою.


УВАГА
12.09.2016 р. запрошуємо усіх бажаючих на майстер-клас від чеського шеф-кухаря Радека Конечни. Майстер-клас відбудеться в 111 кухні-лабораторіїАдміністрація ХТЕК КНТЕУ

УВАГА

07.09.2016 р. з 11.00 до 15.00 відбудеться дегустаційно-ознайомчий майстер-клас з бельгійського шоколаду «Barry Callebaut», який проведе технолог-консультант компанії «Best Way Foods» Лариса Лавро.
Запрошуємо усіх бажаючих.
Адміністрація ХТЕК КНТЕУДо уваги усіх бажаючих та зацікавлених!

На базі коледжу здійснюється набір на

професійно-технічне навчання.

Працівники закладів ресторанного господарства

мають унікальну можливість підвищити кваліфікацію

за такими робітничими професіями:

КУХАР

КОНДИТЕР

ОФІЦІАНТ

БАРМЕН

Не втрачайте можливість!!!

Це допоможе Вам

впевнено відчувати себе у майбутньому і

відкриє нові перспективи у кар’єрі!!!

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Харків, вул. Клочківська, 202.

Тел.: (057) 340-45-43, каб. 109Шановні викладачі!

6 вересня о 13 00 в 205 аудиторії

починаються курси англійської мови.

Чекаємо на Вас!Шановні студенти!

Розпочинають свою роботу курси з англійської мови для студентів,

це запорука успішного проходження практики за кордоном. (Греція, Прибалтика та Польща)

Запис в каб. 109.Посвята в читачі!2 вересня 2016 року в бібліотеці коледжу ХТЕК КНТЕУ відбувся виховний захід «Посвята в читачі».
Метою заходу було розширення читацького світогляду у студентів, формування читацького смаку, виховування любові та бережливого ставлення до книжок, прагнення до знань.
Студенти прослухали пізнавальну бесіду «Бібліотека-першокурснику», познайомилися з бібліотекою та її фондом, а також уважно вислухали правила користування бібліотекою.
Вступаючи в ряди читачів, першокурсники урочисто обіцяли виконувати всі правила користування книгами і бути активними читачами бібліотеки.Посвята у студенти!

31 серпня у Харківському торговельно – економічному коледжі КНТЕУ проведена вступна лекція для студентів — першокурсників, на якій вони детальніше познайомилися з історією нашого навчального закладу, традиціями, заходами, які проводяться у коледжі. Після неї першокурсники були запрошені на традиційне посвячення у студенти. Директор коледжу привітала студентів і батьків з цим святом і побажала творчого натхнення та наполегливості у навчанні. Почесним гостем нашого заходу була доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри товарознавства та експертизи товарів ХДУХТ Дубініна Антоніна Анатоліївна.
Педагогічна рада

30 серпня в актовій залі Харківського торговельно – економічного коледжу КНТЕУ відбулася педагогічна рада «Про стан, проблеми та перспективи ХТЕК КНТЕУ на 2016/ 2017 навчальний рік». Протягом засідання педагогічного колективу коледжу були обговорені і намічені стратегічні цілі роботи нашого навчального закладу, основні напрями роботи зі студентською молоддю та педагогічним колективом. Незмінним нашим вектором є вдосконалення системи освіти в коледжі, пошуки найоптимальніших шляхів розвитку, навчання та виховання гармонійної особистості – патріота Держави.


Шановні студенти!
31 серпня 2016 року о 09:00 відбудуться урочистості з нагоди Дня знань та посвяти у студенти Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. Запрошуємо всіх студентів, батьків та друзів!

Подорож до дитячого будинку

23-24 серпня відбудеться подорож до дитячого будинку. Всі небайдужі приєднуйтесь! Дитячому будинку потрібні: продукти харчування, побутова хімія, іграшки та канцтовари.
Список зарахованих до ХТЕК КНТЄУ

Скачать документ


Увага!

Шановні абітурієнти, рейтингові списки змінюються кожної хвилини.

Телефонуйте 050 401 7717 або 068 342 7313.


Рейтингові списки вступників з повною загальною середньою освітою

Денна форма навчання

Спеціальність: 241 Готельно-ресторанна справа
Спеціалізація: Готельно-ресторанна справа
Денна форма навчання
Держ. замовлення: 14
Ліцензований обсяг прийому: 50
Завантажити документ


Спеціальність: 051 Економіка
Спеціалізація: Економіка
Денна форма навчання
Держ. замовлення: 7
Ліцензований обсяг прийому: 25
Завантажити документ


Спеціальність: 075 Маркетинг
Спеціалізація: Маркетинг
Денна форма навчання
Держ. замовлення: 7
Ліцензований обсяг прийому: 40
Завантажити документ


Спеціальність: 181 Харчові технології
Спеціалізація: Зберігання, консервування та переробка м’яса
Денна форма навчання
Держ. замовлення: 10
Ліцензований обсяг прийому: 25
Завантажити документ


Спеціальність: 181 Харчові технології
Спеціалізація: Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів
Денна форма навчання
Держ. замовлення: 5
Ліцензований обсяг прийому: 25
Завантажити документ


Спеціальність: 181 Харчові технології
Спеціалізація: Виробництво харчової продукції
Денна форма навчання
Держ. замовлення: 29
Ліцензований обсяг прийому: 100
Завантажити документ


Спеціальність: 242 Туризм
Спеціалізація: Туризм
Денна форма навчання
Держ. замовлення: 10
Ліцензований обсяг прийому: 50
Завантажити документ


Спеціальність: 072 Фінанси, банківська справа та страхування
Спеціалізація: Фінанси, банківська справа та страхування
Денна форма навчання
Держ. замовлення: 7
Ліцензований обсяг прийому: 27
Завантажити документ


Спеціальність: 071 Облік і оподаткування
Спеціалізація: Облік і оподаткування
Денна форма навчання
Держ. замовлення: 7
Ліцензований обсяг прийому: 35
Завантажити документ


Заочна форма навчання

Спеціальність: 241 Готельно-ресторанна справа
Спеціалізація: Готельно-ресторанна справа
Заочна форма навчання
Ліцензований обсяг прийому: 50
Завантажити документ


Спеціальність: 051 Економіка
Спеціалізація: Економіка
Заочна форма навчання
Ліцензований обсяг прийому: 25
Завантажити документ


Спеціальність: 071 Облік і оподаткування
Спеціалізація: Облік і оподаткування
Заочна форма навчання
Ліцензований обсяг прийому: 25
Завантажити документ


Спеціальність: 181 Харчові технології
Спеціалізація: Виробництво харчової продукції
Заочна форма навчання
Завантажити документ


Спеціальність: 242 Туризм
Спеціалізація: Туризм
Заочна форма навчання
Ліцензований обсяг прийому: 50
Завантажити документ


Спеціальність: 072 Фінанси, банківська справа та страхування
Спеціалізація: Фінанси, банківська справа та страхування
Заочна форма навчання
Ліцензований обсяг прийому: 25
Завантажити документ


Рейтингові списки вступників на основі освітньо – кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник

Спеціальність: 181 Харчові технології
Спеціалізація: Виробництво харчової продукції
денна форма навчання
скороченна форма навчання
Бюджетна/Контрактна форма навчання

1 Гужва А. О. 329.80 (Квота)
2 Серікова А. С. 355.50
3 Губар О. А. 341.10
4 Кононенко Д. О. 337.90
5 Янчук А. С. 327.80
6 Кононенко А. О. 324.00
7 Яковчук П. В. 322.40
8 Панькевич В. В. 318.00
9 Мельников А. О. 314.90
10 Триполко А. М. 304.10
11 Патращук А. С. 303.10
12 Бєляєва І. С. 301.90
13 Никоненко В. О. 293.00
14 Курдуманова Ю. Р. 289.20

——————————-

15 Рисований О. А. 289.20
16 Приходько А. Ю. 288.20
17 Плотникова Д. С. 285.10
18 Снігірьов О. О. 280.40
19 Вознюк В. А. 278.50
20 Солодкий А. В. 277.90
21 Кравченко О. В. 277.90
22 Скляров А. Є. 275.00
23 Свидло Д. О. 274.10
24 Григоревська К. В. 273.10
25 Насіров В. А. 271.20
26 Ткач Д. О. 266.40
27 Лисенко Л. Р. 265.50
28 Конов Г. Ю. 258.80
29 Коваленко Л. Г. 255.00

Бюджетні місця з 1 по 14 включно


Спеціальність: 241 Готельно-ресторанна справа
Спеціалізація: Готельно-ресторанна справа
денна форма навчання
скороченна форма навчання
Контрактна форма навчання

1 Бєляєва І. С. 264.90 (квота)
2 Волохова І. С. 287.90
3 Околі К. Е. 256.30
4 Вознюк В. А. 253.50
5 Патращук А. С. 178.10
6 Свидло Д. О. 161.10
7 Насіров В. A. 159.20

Спеціальність: 181 Харчові технології
Спеціалізація: Виробництво харчової продукції
заочна форма навчання
скороченна форма навчання
Контрактна форма навчання

1 Сєрікова Т. А. 360.00
2 Кононенко Д. О. 337.90
3 Кохан М. В. 330.00
4 Медюкова Д. В. 326.90
5 Власенко О. О. 324.70
6 Кононенко А. О. 324.00
7 Зайцева А. О. 319.90
8 Ніканорова К. О. 314.20
9 Деркач О. Ю. 305.70
10 Тонкопряд Н. Г. 297.40
11 Бугаєва Е. Е. 294.00
12 Луганіна О. В. 293.90
13 Кощій А. В. 293.00
14 Цесар О. Л. 291.70
15 Ковальова А. А. 289.20
16 Зленко Я. О. 287.90
17 Солодкий В. В. 285.40
18 Олексенко І. В. 280.70
19 Снігірьов О. О. 280.40
20 Вознюк В. А. 278.50
21 Кравченко О. В. 277.90
22 Бобров О. М. 277.80
23 Шибаєв С. Г. 276.90
24 Табанський О. І. 275.90
25 Чиж С. О. 275.00
26 Григоревська К. В. 273.10
27 Суханов С. О. 272.20
28 Мудрак В. Ю. 261.70

Спеціальність: 071 Облік і оподаткування
Спеціалізація: облік і оподаткування
заочна форма навчання
скорочення форма навчання
Контрактна форма навчання

1 Колодяжна О. Є. 335.00
2 Якимець П. В. 319.90
3 Пермякова Я. Ю. 310.50
4 Сеїна Я. В. 301.10
5 Кузьменко А. О. 298.10
6 Бєляєва А. В. 293.60
7 Величко Я. О. 285.40
8 Бурлуцька О. В. 281.30
9 Омельченко Г. О. 280.70
10 Грибенюк Ю. Г. 274.80
11 Нехайба Г. В. 254.40
12 Черкасова Ю. С. 177.20
13 Нагорна І. В. 169.60

Спеціальність: 241 Готельно-ресторанна справа
Спеціалізація: Готельно-ресторанна справа
заочна форма навчання
скороченна форма навчання
Контрактна форма навчання

1 Яковчук П. В. 310.40
2 Дума Д. І. 308.50
3 Старченко О. Ю. 307.60
4 Іванов В. В. 303.20
5 С`єдіна В. С. 301.90
6 Геращенко Н. Ю. 294.90
7 Пасько М. В. 294.00
8 Деркач О. Ю. 292.70
9 Волохова І. С. 287.90
10 Кощій А. В. 281.00
11 Дорошенко Б. О. 278.70
12 Семенник К. С. 276.90
13 Терехова А. М. 274.00
14 Міщенко А. О. 268.00
15 Ковалівнич І. С. 266.80
16 Бобро В. В. 263.00
17 Власенко А. І. 260.10
18 Околі К. Е. 256.30
19 Вознюк В. А. 253.50
20 Ісаєва В. В. 253.20
21 Тонкопряд Н. Г. 172.40

У ХТЕК КНТЕУ за 2015/2016 навчальний рік були проведені різноманітні спортивні заходи

У ХТЕК КНТЕУ за 2015/2016 навчальний рік були проведені різноманітні спортивні заходи, а саме:
— 10 вересня 2015 р. Україна святкує міжнародне свято «Всесвітній день туризму». Традиційно, напередодні цього свята навчальні групи коледжу вирушають у туристичний похід;— 25 вересня 2016 року усі навчальні групи коледжу беруть участь у спортивних змаганнях присвячених «Дню Коледжа»;— 05 жовтня 2015 року в коледжі пройшов щорічний танцювальний фестиваль Майданс, де кожен студент коледжу мав змогу продемонструвати свої танцювальні навички;— 15 жовтня 2015 року студенти групи ТО-1-13 разом з викладачем дисципліни «Спортивний туризм» відвідали «Бал хризантем» у Фельдман Екопарку;— 10-13 листопада 2015 року – студенти коледжу брали участь у верхових прогулянках на конях у Фельдман Екопарку;— 19 листопада 2015 року між навчальними групами коледжу був проведений турнір з боулінгу;— 7 квітня 2016 року студенти коледжу відзначали Всесвітній день здоров’я. Зі студентами було проведено бесіду на тему: «Здоровий спосіб життя – це модно!», а також хлопці та дівчата взяли участь у спортивній вікторині;— 9 квітня 2016 року студенти та викладачі коледжу прийняли участь у ІІІ Харківському Міжнародному марафоні;— 18 квітня 2016 року студенти навчальних груп разом з викладачами відвідали Центральний парк культури та відпочинку ім. М.Горького, де вони брали участь у спортивних естафетах;А також протягом всього начального року студенти коледжу разом з викладачами фізичного виховання відвідували басейн.
Викладачі фізичного виховання ХТЕК КНТЕУ постійно організовують для студентів турніри з футболу, баскетболу та волейболу, не тільки між навчальними групами, а також з іншими учбовими закладами м. Харкова, а саме з коледжем Національного фармацевтичного університету та Харківським кооперативним торговельно-економічним коледжем.

Вітаємо випускників 2016!

13 липня у Харківському торговельно – економічному коледжі КНТЕУ пройшло урочисте вручення дипломів. В цей день закінчили свою підготовку групи денної та заочної форм навчання відділень економіки та підприємництва, харчових технологій та ресторанного бізнесу. Особливо приємно вітати студентів, що за результатами навчання отримали дипломи з відзнакою. Разом з директором коледжу Людмилою Олексіївною Радченко до святкових слів приєдналися директор Харківського інституту фінансів КНТЕУ Костянтин Георгійович Сердюков та завідувач кафедри маркетингу та комерційної діяльності Харківського державного університету харчування та торгівлі Наталія Леонідівна Савицька.


Вітаємо наших випускників та бажаємо, щоб обраний ними шлях у майбутнє був лише світлим і легким!
Увага!

Конкурс неймовірних масштабів

Agrocook Fest,

який буде проходити 20-22 жовтня, в Харкові,

починає свою роботу на абсолютно новому рівні !!!

Слідкуйте за умовами конкурсу!ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА БАТЬКИ!

ВІДБІРКОВА КОМІСІЯ

ХАРКІВСЬКОГО

ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ

ПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУЧЕКАЄМО НА ВАС!

Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ

– номер один при виборі абітурієнтів!
Увага!

Вперше у Харкові оголошується кулінарний конкурс — батл

Серед школярів віком 9 — 15 років

Що смачніше? Вибір за Вами!

«Італійська піцца» VS «Український вареник»

Головний приз — безкоштовне навчання у Найкращій кулінарній школі України!Англійська мова – дає можливість розмовляти зі світом на «ти».

Не втрачай свій шанс – приходь до нас!

Сучасна людина має побачити світ.

ХТЕК КНТЕУ пропонує удосконалити свою англійську мову, надає можливість навчання за кордоном, а також участі у різноманітних конкурсах різних країн Світу!
Навіть президент Петро Порошенко наголосив що 2016 рік – це рік англійської мови в Україні.
За всіма питанями звертатися за адресою:
м. Харків, вул. Клочківська, 202, каб. 109.
або за тел. (057)340-45-43.

Шановні абітурієнти!

Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ
Пропонує Вам отримати додаткову робочу професію під час навчання у коледжі.
Ми турбуємось про ваше майбутнє!


Якщо хочешь продовжити своє навчання за кордоном,

бути успішним, заможним та відомим – приходь до нас і зроби свою мрію реальністю!Життя ХТЕК КНТЕУ

До уваги студентів ЗМІНА РЕЄСТРАЦІЙНИХ РАХУНКІВ!

Адміністрація Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ повідомляє нові реєстраційні рахунки для зарахування коштів:
Одержувач — Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ
в ДКСУ, МФО 820172, ЕДРПОУ 33297933.
За контрактне навчання: р/р 31253276113934
За проживання у гуртожитку: р/р 31250276213934
Благодійний внесок: р/р 31250376113934

Екскурсія до міста Полтава

30.06.2016 року колектив Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ традиційно з нагоди закінчення плідного навчального року відвідав з екскурсією старовинне місто Полтава.

Протягом екскурсії співробітники коледжу ознайомилися з багатовіковою історією міста Полтава, відвідали музей Полтавської битви, будинок – музей новатора української літератури, автора безсмертної «Енеїди», «Наталки Полтавки» — Івана Петровича Котляревського. Незабутні враження залишили церкви і храми міста Полтава, особливо Свято-Хрестовоздвиженський жіночий монастир — православний монастир, заснований у XVII столітті, який знаходиться на горі над річкою Полтавка, домінуючи над містом і околицями. Відпочити з гоголівським колоритом і насолодитися традиційними полтавськими варениками і галушками вирішили у розважальному історико-культурному центрі «Хутір поблизу Диканьки», що розташований на хуторі Проні поруч з Диканькою, який, за легендою, описаний М. Гоголем як місце проживання пасічника Рудого Панька, оповідача з «Вечорів на хуторі біля Диканьки». Ця екскурсія подарувала багато вражень, позитивних емоцій та заряд енергії на наступний навчальний рік.
Готуємо спеціаліста – виховуємо патріота

29.06. 2016 у Харківському торговельно – економічному коледжі КНТЕУ пройшла Педагогічна рада за темою : «Формування особистісних якостей та соціальної активності студента коледжу – громадянина-патріота України». Протягом Педагогічної ради адміністрація та викладачі коледжу підбили підсумки 2015/2016 року, проаналізували рівень підготовки та виховання студентів, намітили стратегічні цілі для подальшого активного виховання студента – патріота Держави.
Наш коледж у MassMedia

Вітаємо команду коледжу — команду Першої кулінарної столиці.

Візит до Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ керівника проекту AGROPORT Дмитра ТитаренкаЩе не встигла наша команда повернутися до Харкова як ми знову зустрічаємо гостей.


10 червня 2016 року до Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ завітав керівник проекту AGROPORT Дмитро Титаренко. Ми зустрічалися з ним у жовтні на ІІ Міжнародному форумі «AGROPORT» у м.Харкові та у м.Львові під час ІІІ Міжнародного форуму «AGROPORT West Lviv – 2016», а тепер раді вітати в стінах рідного коледжу.Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ щорічно бере активну участь у Міжнародному форумі «AGROPORT», представляючи на виставці результати науково-прикладних досліджень, авторські розробки в сфері виробництва кулінарної продукції та традиційний 2-метровий бутерброд.
Під час зустрічі були обговорені питання стосовно проведення IV Міжнародного форуму «AGROPORT East Kharkiv — 2016», що відбудеться 20-22 жовтня в м. Харкові.


І Міжнародний чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва серед юніорів «BESTCookFESTJunior-2016», м.Чернівці

З 31 травня по 3 червня 2016 року у місті Чернівці під патронатом «Українського кулінарного союзу» був проведений І Міжнародний чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва серед юніорів «BESTCookFESTJunior-2016». Ця грандіозна подія відкрила свої двері молодим фахівцям з кулінарного та кондитерського мистецтва з України, Сербії, Ізраїлю, Турції, Азербайджану.
Харків на конкурсі представляла команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ на чолі з директором Радченко Людмилою Олексіївною.Оцінювали кондитерське та кулінарне мистецтво юніорів найтитулованіші шеф-кухарі і кондитери з Польщі, Ізраїлю, Сербії, Хорватії, Ісландії, Австрії, Албанії, Туреччини, Індії. Суддівську колегію очолив Президент та член Ради директорів Асоціації Taste of Peace Jerusalem, член Асоціації шеф-кухарів Ізраїлю – Саркіс Якубян.
У змаганнях чемпіонату «BESTCookFESTJunior — 2016» кулінари і кондитери юніори змогли продемонструвати свої вміння, позмагатися із зарубіжними колегами, отримати нові знання та досвід професійного спілкування зі світовими зірками кулінарного та кондитерського мистецтва.
Команда коледжу брала участь у всіх номінаціях і привезла до Харкова 12 медалей: 2 золоті, 8 срібних та 2 бронзові.


Команда ХТЕК КНТЕУ знову довела свою першість у кулінарному мистецтві серед юніорів, отримавши за підсумками результатів ГРАН-ПРІ чемпіонату «BESTCookFESTJunior — 2016».

Вітаємо переможців!

II Всеукраїнський кулінарний конкурс «Дні української кухні», м. Львів

З 26 по 28 травня 2016 року команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ на чолі з директором Радченко Людмилою Олексіївною взяла участь у ІІ Всеукраїнському кулінарному конкурсі «Дні української кухні», який відбувся у місті Львові.Конкурс є одним із провідних національних кулінарних фестивалів, організованих Асоціацією кулінарів «ЗАХІДНА ШЕФ ГРУПА», місія якого була продемонструвати, що українська кухня є надзвичайно багатою та різноманітною.Команда коледжу брала участь у всіх номінаціях, передбачених для юніорів. Страви наших учасників вразили членів журі. До Харкова командою коледжу було привезено 8 медалей, з яких 5 золотих і 3 срібні.Шановні студенти! Навчання у сонячній Чорногорії чекає на вас!

З 1 вересня 2016 року Ви зможете навчатися в Центрі вищої освіти факультету міжнародного туризму і готельного менеджменту (Higher Educational Center Faculty for International Tourism and Hospitality Management) у Чорногорії та Канаді (м.Оттава). Ви маєте унікальну можливість навчатися одночасно у трьох вищих навчальних закаладах. Та після закінчення навчання отримати диплом спеціаліста з міжнародного туризму і готельного менеджменту європейського зразка. За більш детальною інформацією звертатись до 109 каб.Шановні абітурієнти! Навчання у сонячній Чорногорії чекає на вас!

У 2016 році Харківським торговельно-економічним коледжем КНТЕУ був підписаний договір про співробітництво з Центром вищої освіти факультету міжнародного туризму і готельного менеджменту (Higher Educational Center Faculty for International Tourism and Hospitality Management) у Чорногорії. Згідно з договором ви маєте унікальну можливість, ставши студентом Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, навчатись паралельно у вищих навчальних закладах у Чорногорії та Канаді (м.Оттава). Та після закінчення навчання отримати диплом спеціаліста з міжнародного туризму і готельного менеджменту європейського зразка.

До уваги усіх бажаючих та зацікавлених !!!Якісна підготовка до ЗНО!
На базі ХТЕК КНТЕУ здійснюється набір 
на курси підготовки до вступу у вищі навчальні заклади України
з дисциплін: 
— українська мова та література 
— математика 
— історія України 
— хімія 
— іноземна мова 
Скористайтесь можливістю впевнено відчувати себе під час зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 р.!


На базі ХТЕК КНТЕУ працює Відділення з підготовки робітничих професій, підвищення кваліфікації та вступу до ВНЗ України, де здійснюється набір на професійно-технічне навчання, що дає можливість учням 9-11 класів, а також працівникам закладів ресторанного господарства протягом 2-6 місяців отримати або підвищити кваліфікацію з таких робітничих професій, як:
кухар,
кондитер,
бармен,
офіціант,
агент з організації туризму,
секретар керівника (організації, підприємства, установи),
оператор комп’ютерного набору.
Під час навчання слухачі курсів проходять практику на підприємствах ресторанного господарства та торгівлі міста Харкова та, за згодою слухачів, за кордоном (Греція, Польща, Франція, Італія, Іспанія).
Не втрачайте можливість отримати одну чи декілька робітничих професій!
Це допоможе Вам впевнено відчувати себе у майбутньому!

За бажанням, слухачі курсів можуть продовжити навчання у провідних ВНЗ Європи (Польща, Франція, Словаччина).Шановні абітурієнти та учні 10-11 класів!

Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету пропонує Вам УНІКАЛЬНУ можливість для подальшого навчання та набуття професійних навичок у Франції, Греції, Італії, Польщі та інших країн світу. У рамках міжнародної діяльності коледж допомагає оформити закордонні паспорти та візи нашим студентам.


У коледжі також працюють курси з іноземної мови, які допоможуть Вам адаптуватись за кордоном. Не пропустіть таку можливість. Ми чекаємо на Вас.


До уваги всіх бажаючих та
зацікавлених!
На базі коледжу здійснюється набір
на курси підготовки до вступу у вищі навчальні заклади
з дисциплін:
українська мова та література
математика
історія України
хімія
іноземна мова


Не втрачайте можливість!
Це допоможе Вам
впевнено відчувати себе
під час зовнішнього незалежного оцінювання!


Прийом заяв та документів на курси здійснюється щоденно з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 16.00.

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Харків, вул. Клочківська, 202, каб. 109.

Тел.: (057) 340-45-43

Шановні батьки!


Якщо хочете, щоб Ваші діти
здобули навички хороших манер,
мистецтва кулінарії, приготування та оформлення страв, цукерок,
то знайте, що з 1 вересня
в коледжі буде діяти Клуб вишуканих манер,
де на заняттях, які проводитимуться англійською мовою,
кваліфіковані фахівці сформують етику поведінки,
розвинуть креативне мислення та
творчі здібності вашої малечі.

Харківське міське управління юстиції надає безоплатну первинну правову допомогу постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту, що відбулися у період із 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, та членам їх сімей. Допомога надається у формі: надання правової інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); 4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. В межах роботи громадської приймальні Харківського міського управління юстиції вищезазначеним особам безоплатна первинна правова допомога надається першочергово.
Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги, створена при міському управлінні юстиції, знаходиться за адресою: м.Харків, вул. Петровського, 26, 1 поверх, каб.3 та працює щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 (перерва з 13.00 до 13.45) по наданню безоплатної первинної правової допомоги громадянам, в межах компетенції міського управління юстиції.
Для вищезазначених осіб безоплатна первинна правова допомога буде надаватися також у неприйомні дні роботи громадської приймальні: понеділок-четвер з 09-00 до 13-00 та з 13-45 до 18-00 годин; п’ятниця з 09-00 до 13-00 та з 13-45 до 16-45 годин.
Для вищезазначених постраждалих осіб та членів їх сімей, які мають обмежені можливості для пересування, може бути здійснений виїзд спеціаліста міського управління юстиції за їх місцем мешкання. Для отримання виїзної безоплатної первинної правової допомоги попередньо звертатися за телефоном 700-58-03.
Окрім того, державні нотаріальні контори вказаним особам будуть безоплатно надавати послуги, пов’язані з оформленням спадщини.

Харківське міське управління юстиції на виконання доручення Міністерства юстиspan style=»color: #1e279e;»ції України «Щодо надання безоплатної правової допомоги» від 10.07.2014 №10.3-32/393, пунктів 6 та 11 «Плану заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 №588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», доручення Головного управління юстиції у Харківській області від 10.07.2014 №05-23/2070 надає щодня безоплатну первинну правову допомогу громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, через межу роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, діючої при міському управлінні юстиції, яка знаходиться за адресою: м.Харків, вул. Петровського, 26.

Також повідомляємо, що громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги, діюча при міському управлінні юстиції, працює щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 (перерва з 13.00 до 13.45) по наданню безоплатної первинної правової допомоги громадянам, в межах компетенції міського управління юстиції.

Для вищезазначених осіб безоплатна первинна правова допомога буде надається щодня першочергово з 09-00 до 18-00 години (перерва з 13-00 до 14-00).Шановні студенти!

Для забезпечення стабільного та успішного майбутнього наш коледж надає унікальну можливість отримати другу вищу освіту в Академії готельного бізнесу та гастрономії в м. Познані (Польща) — Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Академія є лідером з підготовки фахівців у сфері готельно-ресторанного бізнесу у всій Європі. Після закінчення Академії студенти отримують диплом європейського зразка.
На кожному курсі навчання студенти Академії проходять обов’язкову професійну практику на всесвітньо відомих курортах (Франція, Греція, Кіпр, Іспанія, Швейцарія, Данія, Італія).

За додатковою інформацією звертатись до каб. 107

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу