Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2016 рiк, 12 травня

Лист-подяка

На нашу адресу прийшов ще один теплий лист від нашого давнього друга та партнера по освітньому процесу Канцлера Вищої школи готельно – ресторанної справи та гастрономії (WSHiG) у місті Познань (Республіка Польща) пана Романа Давіда Таубера.Шановна Людмило Олексіївно, шановні колеги!

Від щирого серця бажаю висловити Вам подяку за Ваших випускників, які продовжують навчання у Вищій школі. Нещодавно Ваші студенти – випускники Красильникова Катерина, Васильченко Ангеліна, Новік Аліна та Семерей Ольга організували та провели захід кулінарної майстерності, рівень якого відповідає найвищим вимогам сучасного ресторанного бізнесу, було дуже приємно, що метри галузі високо відзначили рівень підготовки студентів з Харкова! Ми пишаємося, що Ви випускаєте студентів такого високого рівня, з міцною теоретичною базою та практичною підготовкою. Разом ми готуємо найкращих спеціалістів сфери, які завтра гідно представлятимуть Україну та Польщу на кулінарному Олімпі Світу!
Ще раз дякую за співпрацю і сподіваюся на її плідне продовження.

З повагою, Канцлер WSHiG Roman David Tauber

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу