Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Комар Лариса ВасилівнаПосада: викладач вищої категорії
Освіта та практичний досвід: закінчила Одеський політехнічний інститут за спеціальністю « Електричний привод і автоматизація промислових установок » у 1978 році. З 1978 року по 1995 рік працювала в проектному інституті « Південдіпрошахт » на посаді інженера в електромеханічному відділі. З 1995рік по 2004 рік працювала викладачем інженерної графіки в Харківському інституті льотчиків ВПС на кафедрі механіки та інженерної графіки, а потім за конкурсом була зарахована до Харківського університету Повітряних сил, де працювала до 2006 року викладачем механіки. В коледжі працює з 2006 року.
Викладає дисципліни: « Інженерна графіка », « Основи електротехніки », « Автоматизація виробничих процесів», « Основи охорони праці».
Сфера наукових інтересів: використання комп’ютерних методів для вивчення інженерної графіки.

Науково-дослідна робота:
бере участь у науково-дослідній темі « Удосконалення вивчення дисциплін, використовуючи інтерактивну дошку ».

Перелік основних публікацій:
Комар Лариса Василівна є автором численних наукових статей, тез доповідей присвячених проблемі використання новітніх технологій для вивчення інженерної графіки.

Підвищення кваліфікації та стажування:
проходила підвищення кваліфікації в Харківському університеті Повітряних сил, в Харківському політехнічному інституті і в Харківській академії неперервної освіти.

Інші види діяльності:
• — завідувач кабінету № 310;
• — займається профорієнтаційною роботою.

Відзнаки:
Має подяку Міністерства освіти і науки України, диплом учасника обласного конкурсу « Вища школа Харківщини – кращі імена», нагороджена Почесними грамотами Ректора КНТЕУ та Директора коледжу.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу