Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

4-8 квітня 2016 року

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ТУРИЗМУ, ІНОЗЕМНИХ МОВ ТА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

з 04 квітня – 08 квітня 2016 року

Цикловою комісією розпочато заходи, присвячені 70-річчю заснування КНТЕУ.
У понеділок, 4 квітня, у бібліотеці розпочала роботу виставка науково-публіцистичної літератури «Улюблене місто — Харків». Студенти, викладачі та співробітники коледжу мають змогу відвідати її та дізнатися безліч цікавої інформації про своє рідне місто та його здобутки. Виставкові експонати належать особистому та сімейному архіву викладача циклової комісії Тетеріній Тетяни Анатоліївни.У вівторок, 5 квітня, відбулося засідання круглого столу «Туристичний ресурс Харківщини та Київщини». Студенти першого курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» підготували доповіді та презентації про найпопулярніші різновиди туризму, детально розповіли про усі архітектурні, історичні та релігійні пам’ятки двох міст. Після кожної доповіді студенти ставили цікаві запитання, жваво обговорювали кожен виступ, що зробило цей захід живим та корисним.У середу, 6 квітня, викладачі циклової комісії Стопник Д.Г. та Скіндер Н.В. провели відкрите бінарне заняття з дисципліни: «Ділова іноземна мова» за темою «Ділова поїздка» — в групі ТО-2-14. Основною метою цього заняття було навчити студентів застосовувати теоретичні знання на практиці, а також сприяти формуванню особистості ділової людини – кваліфікованого спеціаліста в сфері туристичного обслуговування.На занятті були присутні викладачі з різних циклових комісій, які з радістю підтримували колег своєю присутністю, адже це не лише підтримка, а й обмін досвідом. Була створена атмосфера психологічного комфорту, яка сприяла активній творчій роботі студентів.
У четвер, 07 квітня, у Всесвітній день здоров’я, викладачами циклової комісії була проведена студентська науково-практична конференція за темою «Спорт, як стиль життя сучасного студентства». У своїх доповідях учасники представили для обговорення низку актуальних для сьогодення тем. 7 студентів на основі власних знань, умінь та досвіду, отриманого під час занять спортом, презентували свої наукові дослідження стосовно особистих досягнень у спорті, про те, як спорт став частинкою їх життя. Велику зацікавленість учасників заходу викликали питання щодо ролі фізичної культури у повсякденному житті, а також вплив фізичних вправ на функціональний стан фізіологічних систем організму студентів. Усі студенти показали якісну підготовку своїх доповідей та високий рівень володіння питанням. Захід завершився офіційним врученням грамот учасникам конференції.У п’ятницю, 08 квітня, викладач Стопник Д.Г. провела відкрите заняття з іноземної мови (за професійним спрямуванням) у групі ТО-1-15. Викладач діяла згідно з розробленим планом, складеним відповідно до робочої і навчальної програми предмету. Заняття пройшло захоплююче, в активному темпі, студенти були щиро зацікавлені в тому, що відбувається.

У п’ятницю, 08 квітня, відбувся дружній турнір з баскетболу серед хлопців зі студентами Харківського кооперативного торговельно-економічного коледжу. Турнір проходив в запеклій і дружній боротьбі, перемогу виборола команда ХТЕК КНТЕУ, з чим ми їх вітаємо та бажаємо нових здобутків та нагород.У п’ятницю, 08 квітня, на виконання постанови Верховної ради України, було проведено годину пам’яті, присвячену 125-річчю народження Євгена Коновальця. Студенти познайомилися з біографією діяча українського національно-визвольного руху Євгена Коновальця та подивилися фільм про його життя і діяльність.

У понеділок, 11 квітня, група ТС-1-15 провела захід «Ми тебе не забули, Тарасе!» біля пам’ятника Кобзарю. Звучали вірші поета, спогади про його життя та висвітлена історія створення пам’ятника скульптора М.Т. Манізера. Було цікаво, закінчилось все покладанням квітів.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу