Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2016, 13 лютого

Підготовка до Всеукраїнської науково — практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Наукова робота молоді – ефективна освіта, сильне суспільство».

Продовжується підготовка до Всеукраїнської науково — практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Наукова робота молоді – ефективна освіта, сильне суспільство», яка відбудеться в Харківському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ 22 березня 2016 р.
Мета конференції – безпосереднє спілкування наукових фахівців і молодих вчених, обмін ідеями, науковими дослідженнями і розробками в галузях туристичного і ресторанного обслуговування, технологій виробництва харчової продукції, економічної науки, гуманітарних дисциплін. Конференція присвячена проблемам розвитку наукових здобутків вченої молоді в Україні, та їх інтеграції у світовий науковий простір.Учасники конференції матимуть унікальну можливість поспілкуватися з провідними науковцями Харківщини.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до участі у конференції.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу