Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2016, 13 лютого

Майстер-класи кондитерської майстерності від чарівної Марії Шрамко

У рамках діяльності «Українського кулінарного союзу» з 1 по 6 та з 9 по 13 лютого 2016 р. в м. Києві директором «УКС», доктором економічних наук, професором Ведмідь Надією Іванівною на базі Київського національного торговельно-економічного університету були організовані майстер-класи кондитерської майстерності «Sugar flowers for all seasons» та «Вироби з карамелі. Екібана». Майстер-класи відвідали кращі кондитери з Молдови, Білорусі, України та викладачі структурних підрозділів КНТЕУ.Навчання проводила чемпіонка Олімпійських ігор з кондитерського мистецтва, суддя-шеф Всесвітньої асоціації шеф-кухарів (WACS) з Ісландії – Марія Шрамко. Її майстерністю вражений весь світ. Сьогодні вона має офіційне запрошення від домів Christian Dior і CHANEL на створення нової колекції букетів із цукрових квітів для весінніх показів колекцій.


Місто Харків на майстер-класах представляли кондитери відомих ресторанів, а Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ – кандидат технічних наук, фахівець у галузі харчової технології Гасанова Анна Едуардівна.


Найближчим часом в Харківському торговельно-економічного коледжі КНТЕУ будуть організовані курси з виготовлення цукрових квітів та карамелі, де всі бажаючі студенти і абітурієнти та зацікавлені особи зможуть навчитися ексклюзивним технологіям.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу