Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2016, 26 лютого

XV обласній науково-методичній конференції педагогічних працівників «Правові, теоретичні і практичні основи розвитку співпраці навчальних закладів з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню випускників»

26 лютого 2016 року викладачі коледжу брали участь в XV обласній науково-методичній конференції педагогічних працівників «Правові, теоретичні і практичні основи розвитку співпраці навчальних закладів з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню випускників», що проходила на базі Харківського машинобудівного коледжу.Учасники науково-методичної конференції відзначили наявність системної роботи з забезпечення випускниками місць для практичного навчання, підготовки майбутніх фахівців з питань пошуку роботи та свого першого робочого місця на ринку праці, посилення співпраці з роботодавцями.


Викладачі, які брали участь у конференції мали можливість ознайомитись з досвідом своїх колег як під час виставки-презентації, так і пленарних засідань і роботи секцій.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу