Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2016, 22 березня

Наукова робота молоді – ефективна освіта, сильне суспільство.

22 березня 2016 року у стінах коледжу пройшла Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Наукова робота молоді – ефективна освіта, сильне суспільство».Конференція об’єднала учасників з Греції, Ізраїлю, Кіпру, Польщі, Франції та України. Серед українських науковців – студенти та викладачі 22 вищих навчальних закладів Вінниці, Дніпродзержинська, Києва, Львова, Мелітополя, Миколаєва, Тернополя, Хмельницького та Харкова.


Від імені ректора Київського національного торговельно-економічного університету учасників конференції привітала доктор економічних наук, професор, декан факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ Надія Іванівна Ведмідь.Своїм досвідом та науковими здобутками поділилися 9 докторів наук та 16 кандидатів наук з різних галузей знань. Практичне втілення наукових досягнень продемонстрували представники Харківського державного університету харчування та торгівлі, які запропонували учасникам конференції продегустувати вироби кулінарної продукції за унікальними інноваційними технологіями.
Протягом роботи конференції пройшли секційні засідання за різноманітними напрямами, під час яких молоді науковці обговорювали актуальні питання розвитку харчової промисловості, ресторанного та туристичного бізнесу, економічних та гуманітарних наук, використання інформаційних технологій в сучасному бізнес-середовищі.Учасники конференції висловили думку, що наукова робота молоді – є головним підґрунтям виховання патріота своєї країни та підготовки кваліфікованого спеціаліста, адаптованого до високих європейських стандартів.
збірник тез конференції (PDF)

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу