Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2016, 6 лютого — День відкритих дверей у Київському національному торговельно-економічному університеті.

День відкритих дверей у Київському національному торговельно-економічному університеті.

6 лютого студенти Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ разом з викладачем Корницькою А.О. приїхали до м. Київа на День відкритих дверей у Київському національному торговельно-економічному університеті.Ми познайомитись та поспілкуватися безпосередньо з деканами та заступниками деканів факультетів, завідувачами кафедр, відповідальним секретарем приймальної комісії, викладачами, співробітниками, членами приймальної комісії та студентами університету. Мали можливість отримати вичерпну інформацію щодо напрямів та спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ. Дізналися про особливості навчального процесу та культурне дозвілля студентів, взяли участь в екскурсії по університету, його аудиторіях, лабораторіях, бібліотеці, спортивних залах, гуртожитках, їдальнях.
Студенти ХТЕК КНТЕУ переконалися, що навчання в Київському національному торговельно-економічному університеті приносить студентам задоволення та гарантує успішну кар’єру.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу