Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2016, 2 лютого — ІІІ Науково-методична конференція «Забезпечення якості вищої економічної освіти: сучасний стан та перспективи»

ІІІ Науково-методична конференція «Забезпечення якості вищої економічної освіти: сучасний стан та перспективи»

2 лютого 2016 року в Харківському інституті фінансів КНТЕУ відбулась ІІІ Науково-методична конференція «Забезпечення якості вищої економічної освіти: сучасний стан та перспективи». У конференції брали участь провідні науковці та методисти м. Харкова. З привітальним словом виступив директор ХІФ КНТЕУ Сердюков Костянтин Георгійович, який звернув увагу на особливості функціонування вищих навчальних закладів у сучасних умовах, проблеми та перспективи вищої економічної освіти, пов’язані з інформаційною революцією.Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ представляла кандидат філософських наук, доцент, Заслужений працівник народної освіти України – Руденко Світлана Олександрівна з доповіддю «Сучасні освітні та виховні практики та їх особливості впровадження у роботі ХТЕК КНТЕУ». Світлана Олександрівна розповіла про те, що в ХТЕК КНТЕУ створено соціокультурне середовище, яке сприяє комплексному розвитку особистості студентів, формуванню їх професійно-практичних та комунікативних навичок.


Наші студенти постійно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, конференціях, де мають можливість спілкуватися з провідними майстрами та науковцями зі всього світу. Також Світлана Олександрівна зазначила, що весь колектив ХТЕК КНТЕУ об’єднує спільна мета – виховати професійного спеціаліста.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу