Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2016, 15 січня — Лист – подяка від випускника

Лист – подяка від випускникаШановна Людмило Олексіївно! До Вас звертається студент групи РО-1-13 Тропінський Кирило. Одразу хотілося б висловити свою вдячність за унікальну можливість продовжити своє навчання у місті Познань (Польща). За три місяці я вже встиг побувати у Мадриді (Іспанія), Берліні (Німеччина) та різних містах Польщі; весною планується практика на Майорці. Дуже цікаво пізнавати все нове, заводити нові знайомства. Звісно якби я не скористався пропозицією, щодо навчання в Польській Академії, навряд я зміг би стільки подорожувати світом.


Ще хотілося б відзначити, що рівень теоретичної і практичної підготовки, який я здобув у коледжі є достатньо високий. Мені дуже просто опановувати ті дисципліни, які викладаються у Польщі. Єдине, що було для мене новим – це польська мова, але її дуже легко вивчити. Тому раджу всім студентам коледжу: не гайте свій час – навчайтесь, ці знання, що дає наш коледж дуже знадобляться Вам у майбутньому, прислуховувайтесь до викладачів коледжу, до їх порад – вони ніколи Вам не порадять чогось некорисного, не марнуйте можливості які, Вам надає практика – набирайтесь навичок, вони знадобляться усім без винятку.


А я наприкінці свого листа, ще раз хочу Вам подякувати. Дякую Вам, Людмило Олексіївно, дякую усім викладачам коледжу, дякую за путівку в життя, яку Ви дали мені.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу