Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2016, 13 січня — ХТЕК КНТЕУ приймає вітання від друзів та колег

ХТЕК КНТЕУ приймає вітання від друзів та колег

Напередодні новорічних свят викладачів, студентів та співробітників коледжу привітав ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Антонович Мазаракі, ректор Могильовського державного університету продовольства В’ячеслав Олексійович Шаршунов, багато ректорів навчальних закладів світу та видатні Кулінарні Гуру – Томас А. Гуглер, Саркіс Якубян, Джозеф Арбід, Мімоза Балла, Аніл Грувер, Джордже Костіч, Йосип Царевич, Марія Шрамко та багато ін..
Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ щиро вдячний за передсвяткові привітання! Сподіваємося, що теплі побажання, відверті думки колег щодо нашого колективу спонукають до плідної роботи, успіхів і звершень.
Шановні друзі, нехай у Вашому серці завжди горить вогонь любові, а ваша відданість справі повертається до Вас людською вдячністю і пошаною!


Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу