Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 28 грудня — В гостях у ХТЕК КНТЕУ

В гостях у ХТЕК КНТЕУ

28 грудня 2015 року Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ напередодні Нового року приймав поважних гостей: голову адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради Котковського Володимира Романовича, начальника управління освіти адміністрації Дзержинського району Башкірову Юлію Георгіївну та керівників навчальних закладів Дзержинського району.Гостей привітав колектив ХТЕК КНТЕУ на чолі з директором Радченко Людмилою Олексіївною. Приємною несподіванкою став виступ молодих викладачів коледжу, які закінчили різні школи Дзержинського району. Зараз це успішні люди, науковці, які займаються улюбленою справою. Вони з великою пошаною звернулися до своїх гостей та сердечно подякували рідній Alma Mater, що дала їм путівку у життя. Це приємно вразило керівників навчальних закладів і викликало позитивні та приємні емоції.
Спеціально для почесних гостей студенти презентували найкращі страви світової кухні, за які отримали більш ніж 260 медалей на всесвітніх міжнародних кулінарних фестивалях і конкурсах, а також поділилися з присутніми високим мистецтвом правильно проводити чайну церемонію.
Керівники навчальних закладів були вражені рівнем професійної підготовки студентів, серед яких також багато випускників Дзержинського району, та запропонували співпрацю в питаннях профорієнтації та підготовки спеціалістів у сфері харчування.


У свою чергу, поважні гості подякували за те, що діти мають чудову можливість відвідувати «Клуб хороших манер», курси кухарів, офіціантів і барменів та побажали колективу коледжу нових звершень, досягнень, благополуччя та процвітання.


Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу