Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 24 грудня — Наших студентів очікує сонячна Мальорка

Наших студентів очікує сонячна МальоркаУ межах здійснення програми європейської освіти і згідно з договором про співробітництво Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ з Академією готельного бізнесу та гастрономії (Познань, Польща), наші студенти мають можливість здобувати освіту за кордоном. Польська система освіти – одна з провідних у Європі. Дипломи найвідоміших університетів і коледжів є гарантом високої кваліфікації фахівця для найвимогливіших роботодавців ЄС. Так сьогодні більше 40 студентів коледжу продовжують навчання в Академії у Познані та проходять практику в багатьох країнах: Франції, Італії, Швейцарії, Іспанії та ін.
24 грудня 2015 року випускники Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ – Зеленов Антон та Прус Станіслав, які зараз навчаються в Академії готельного бізнесу та гастрономії в Познані, на канікулах завітали до рідного коледжу.


Нам було дуже приємно, що студенти пам’ятають та з радістю згадують час, проведений тут. Вони дуже вдячні адміністрації коледжу, що вона подарувала їм путівку у життя, забезпечила можливість кар’єрного зросту та навчила дивитися у майбутнє. Студенти постійно розширюють географію своїх професійних подорожей, так, наприклад, після канікул вони від’їжджають на практику до Мальорки – одного з накращих і найзнаменитіших іспанських курортів з прекрасним кліматом.
Приємно усвідомлювати, що наші студенти навчаються у ректора Академії готельного бізнесу та гастрономії Романа Давіда Таубера, Почесного члена Українського кулінарного союза. Ми дуже пишаємося своїми студентами та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та творчого натхнення.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу