Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 14 грудня — Експозиція «Музей релігій» в галереї «АВЕК»

Експозиція «Музей релігій» в галереї «АВЕК»11 грудня студенти групи Т-1-15 з викладачем Золотіковою Я. Є. відвідали експозицію «Музей релігії» у галереї «АВЕК». В основі експозиції – реконструкції стародавніх храмів і святинь, розташованих в різних місцях Землі. Cтуденти мали змогу побачити артефакти і витвори мистецтва з приватної колекції Олександра Фельдмана «Feldman Family Museum», серед яких зображення Будди, богів індуїстського синтоїстського пантенона, тибетські ритуальні раковини, священні мусульманські мечі «зульфікар», африканські магічні статуетки «нкиси», ритуальні свічники «менори», картини і скульптури на юдейську тематику та інше.


Експозиція ознайомила з основними етапами виникнення, розвитку та існуючими напрямками релігійних культів і обрядів, починаючи від архаїчних форм релігії і закінчуючи сучасними світовими релігіями.
Відвідування галереї «АВЕК» сприяло розвитку естетичному смаку та розкриттю почуття прекрасного у студентів ХТЕК КНТЕУ.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу