Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

Шановні студенти та випускники! У вас є унікальна можливість пройти навчання в Університеті ім. Гульєльмо Марконі у Римі та у бізнес-школі ESCP Europe.
За додатковою інформацією звертатись до каб. 109

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 10 грудня — урочисте нагородження шеф-кухаря Чеської пивоварні «Старгород» Радека Конечни.

10 грудня 2015 року у Харківському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулося урочисте нагородження шеф-кухаря Чеської пивоварні «Старгород» Радека Конечни.Директором ХТЕК КНТЕУ Людмилою Олексіївною Радченко було вручено золоту медаль за розвиток кулінарного мистецтва та значний внесок у популяризацію української національної кухні від імені Президента Українського кулінарного союзу Мазаракі Анатолія Антоновича та пам’ятний сертифікат від континентального директора WACS країн Африки та Близького Сходу Томаса Гуглера.


Радек Конечни розповів студентам-технологам про свій життєвий шлях від початку професійної кар’єри до звання одного з кращих шеф-кухарів Європи.
В рамках співпраці між Чеською пивоварнею «Старгород» та ХТЕК КНТЕУ планується серія майстер-класів на базі лабораторії коледжу, під час яких відомий шеф-кухар Європи поділиться з технологами своєю майстерністю та таємницями професійного успіху. Також заплановано створення постійних екскурсій студентів ХТЕК КНТЕУ до Чеської пивоварні «Старгород».

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка
Наші партнери

Догори
Донизу