Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 26 листопада — І міжвузівський конкурс «Culinary Competition – 2015»

І міжвузівський конкурс «Culinary Competition – 2015»


У межах співпраці Харківського державного університету харчування та торгівлі й Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ 26 листопада 2015 року відбувся І міжвузівський конкурс «Culinary Competition – 2015». Мета конкурсу – обмін професійними навичками, співпраця в галузі кулінарного мистецтва. Учасниками заходу були 6 команд, що складалися зі студентів двох навчальних закладів. Змагання проводилися в номінації «Чорний ящик», де за 1 год. 30 хв. студенти повинні були приготувати закуску та гарячу страву.


Усі учасники були нагороджені медалями (Остапишен Д. − золото, Соловйова І. – срібло, Рогожина А. − бронза) та дипломами за участь (Безрук М., В’юник О., Бабіна О.). Голова журі Гасанова А.Е. висловила подяку навчальним закладам за активну співпрацю, креативність і сучасний підхід в області технології харчування.
До фотогалереї…

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу