Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 10-11 листопада — інтегрований тематичний проект «Альпійський тиждень в ХТЕК КНТЕУ»

10-11 листопада 2015 року у коледжі пройшов інтегрований тематичний проект «Альпійський тиждень в ХТЕК КНТЕУ»10-11 листопада 2015 року у коледжі стартував інтегрований тематичний проект «Альпійський тиждень в ХТЕК КНТЕУ», у рамках якого відбулась низка заходів, направлених на популяризацію досвіду альпійських регіонів у галузях гостинності і туризму, накопиченого Італією, Францією, Швейцарією, лідерами даної сфери економіки.
Так 10.11.2015 у коледжі пройшов майстер-клас представника Міністерства туризму і спорту автономної області Валлє-д’Аоста (Італія) Анни Соден за темою «Страви традиційної альпійської кухні». Протягом майстер-класу студенти мали можливість ознайомитись із рецептурою та технологією приготування обіду по-вальдостанськи.
11.11.2015 відбулась студентська конференція за участі Олександра Заколоднього, чемпіона світу з альпінізму. Під час конференції студентами обговорювались цікаві питання, пов’язані з розвитком туризму у світі й Україні зокрема.
До фотогалереї…

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу