Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 11 листопада — круглий стіл за темою «Історія успіху».

11 листопада 2015 року відбувся круглий стіл за темою «Історія успіху. Становлення та особливості його розвитку на Харківщині»11 листопада 2015 року цикловою комісією економіки підприємства, комерційної діяльності, бухгалтерського обліку, фінансів та інформаційних технологій було проведено Круглий стіл за темою «Історія успіху. Становлення та особливості його розвитку на Харківщині» за участі креативного директора компанії «Ейфорія event service» Потьомкіної Дар’ї. Гостя коледжу поділилася з присутніми власним досвідом досягнення високих результатів у створенні та веденні event business, акцентуючи увагу студентів на необхідності вивчати іноземні мови, максимально використовувати ті знання і досвід, які вони отримують у коледжі, а також поради відомих українських рестораторів, які залюбки діляться своїм досвідом у соціальних мережах (Д.Борисов, С. Калінін, С. Ліпкін).


Студенти від проведеного заходу отримали безліч корисних порад і бажання подальшого спілкування з метою отримання практичного досвіду.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу