Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 28 жовтня — групи ТС-1-15 та ТО-1-15 вшанували пам’ять загиблих воїнів.

28 жовтня 2015 року групи ТС-1-15 та ТО-1-15 вшанували пам’ять загиблих воїнів.


28 жовтня 2015 року в групах ТС-1-15 та ТО-1-15 відбувся виховний захід, присвячений вшануванню пам’яті загиблих воїнів в період жахливих боїв за звільнення України від фашизму.
З нагоди 71-ої річниці від дня визволення України від німецько-фашистських загарбників студенти поклали квіти біля пам’ятників загиблим воїнам в с. Циркуни та на меморіалі в с. Липці.
В цих місцях йшли жорстокі бої, загинуло багато воїнів-визволителів, пролито чимало крові за рідний край. Студенти слухали розповіді про воєнне минуле Харківщини, читали вірші, співали пісень на воєнну тематику. Потім ласували смачною солдатською кашею, яку зварив повар-студент гр. ТС-1-15 Корнєєв Михайло, а допомагали йому в організації частувань його одногрупники.
Цей виховний захід сприяв активізації патріотичних почуттів, світлої пам’яті про буремні часи, про священні бої в ім’я великої перемоги.
До фотогалереї…

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу