Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 26 вересня — Конкурс «Українських регіональних кухонь», КНТЕУ

26 вересня 2015 року — Конкурс «Українських регіональних кухонь», КНТЕУ


26 вересня 2015 року у м. Києві проходив конкурс «Українських регіональних кухонь», організований Київським національним торговельно-економічним університетом з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.


У змаганні брали участь 17 команд, серед яких були як представники від факультетів КНТЕУ, так і відокремлені структурні підрозділи з Житомира, Вінниці, Ужгорода, Чернівців, Бурштину та Київське вище комерційне училище.
До суддівської колегії конкурсу було запрошено заступника директора ХТЕК КНТЕУ з навчально-виробничої роботи Біленко Леоніду Мічиславівну.

Наша команда «Віртуози Слобожанщини» була представлена студентами групи ТС-1-14: Бабіною Оленою, Рябченко Юлією, Остапишеним Дмитром та студенткою групи Т-2-13 –Рогожиною Анастасією, а також викладачами Кунік В.В., Скіндер Н.В., Корницькою А.О., Шеяновою Т.І., Стопник Д.Г., Торянік І.П.


Команда ХТЕК КНТЕУ віртуозно впоралася з виконанням страв з м’яса та риби, та з приготуванням традиційного слобожанського напою, продемонструвавши при цьому високу професійну майстерність «Віртуози Слобожанщини» були нагороджені золотою медаллю у номінації «Основна м’ясна страва» та срібною – у номінації «Оригінальність презентації».

Діючи узгоджено, допомагаючи один одному ми змогли досягти найвищих висот.
Вітаємо учасників та бажаємо наступних перемог.
До фотогалереї…

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу