Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 25 вересня – ХVI Міжнародна науко-практична конференція «Освіта і доля нації: Європейські цінності в освітньому просторі України»

25 вересня 2015 року – ХVI Міжнародна науко-практична конференція «Освіта і доля нації: Європейські цінності в освітньому просторі України»


На базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбулася науково-практична конференція: «Освіта і доля нації: Європейські цінності в освітньому просторі України». Наш коледж на конференції представляли викладачі циклової комісії туризму, іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін: канд. філос. наук С.О. Руденко та канд. пед. наук І.О. Кобзєва. Урочисте відкриття конференції розпочалося вітальною промовою ректора, академіка НАПН України, доктора пед. наук, професора Прокопенка І.Ф.. Серед багатьох запрошених були й іноземні науковці: м.Відень (Австрія), м. Гданськ (Польща), м.Гаген (Німеччина).
Проведена конференція відповідала міжнародному статусу і ми дуже вдячні організаторам та учасникам за надану можливість спілкування у неформальній обстановці.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу