Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 24-27 липня — команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяла участь у Міжнародному гастрономічному фестивалі 16th Edition CULINARY ART EXPO FOOD (CAFE 2015), який відбувся у місті Коломбо (Шрі-Ланка)

24-27 липня 2015 року — команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяла участь у Міжнародному гастрономічному фестивалі 16th Edition CULINARY ART EXPO FOOD (CAFE 2015), який відбувся у місті Коломбо (Шрі-Ланка)


З 24 по 27 липня 2015 року команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ на чолі з директором Радченко Людмилою Олексіївною взяла участь у Міжнародному гастрономічному фестивалі 16th Edition CULINARY ART EXPO FOOD (CAFE 2015), який відбувся у місті Коломбо (Шрі-Ланка). Організаторами фестивалю була Всесвітня Асоціація шеф-кухарів (WACS) та Гільдія шеф-кухарів Шрі-Ланка. Це один з найбільших гастрономічних конкурсів у світі. Цього року у конкурсі приймали участь 2500 учасників зі всього світу (Малазія, Бразилія, Індія, Шрі-Ланка, Мальдіви, Австрія, Індонезія, Саудівська Аравія, Україна).
За весь час існування Міжнародного гастрономічного фестивалю в Азії, вперше було запрошено Україну, яку представляла команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, до складу якої ввійшли як викладачі так і студенти Учасників конкурсу вразив масштаб та професійність проведення фестивалю, було багато нового та цікавого в світі гастрономії.
Номінації конкурсу оцінювали більш ніж 30 компетентних суддів з різних країн світу (Люксембург, Італія, Індія, Франція, Германія, Арабські Емірати, Україна та інші)
Команда коледжу проявила себе з найкращої сторони, як креативні, кмітливі та сучасні професіонали, що допомогло здобути 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові медалі.
Вітаємо команду Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ з перемогою!До фотогалереї…

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу