Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 30 червня — Загальні збори трудового колективу

30 червня 2015 року — Загальні збори трудового колективу

30 червня 2015 року у коледжі відбулись Загальні збори трудового колективу, на яких були підведені підсумки 2014/2015 навчального року.
Голова профкому первинної профспілкової організації Роза Раїлівна Зоря підбила підсумки роботи за рік та охарактеризувала основні напрями реалізації прав працівників у коледжі.
Перед колективом зі звітом про результати навчального року виступили директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко та її заступники. Увага присутніх була зосереджена на позитивних тенденціях за всіма видами роботи коледжу та напрямах його розвитку на наступний навчальний рік.
Звітні доповіді викликали жваве обговорення, в якому взяли участь представники різних структурних підрозділів. Виступаючі надали схвальну оцінку роботі директора та адміністрації коледжу, підтримали її курс на підвищення якості освітніх послуг, розвиток науково-дослідної роботи та розширення напрямів міжнародної діяльності.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу