Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 28 травня – Міжвузівська науково-практична конференція «Практичне навчання – компонент комплексної підготовки молодшого спеціаліста»

28 травня 2015 року – Міжвузівська науково-практична конференція «Практичне навчання – компонент комплексної підготовки молодшого спеціаліста»


28 травня 2015 р. на базі Харківського машинобудівного коледжу відбулася міжвузівська науково-практична конференція «Практичне навчання – компонент комплексної підготовки молодшого спеціаліста», в якій взяли участь представники ХТЕК КНТЕУ Біленко Л.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи, Щебенюк С.В., завідувач навчально-виробничої практики, Чорна Т.В., методист.

На конференції розглядалися питання організації, методичного супроводу та результативності практичного навчання в підготовці молодшого спеціаліста.

Біленко Л.М. виступила на конференції з доповіддю «Сучасна практична підготовка студента коледжу як головна умова підвищення рівня якості освіти», в якій наголошувалось, що коледж в ході практичною підготовки студентів орієнтується на міжнародний рівень, зокрема, наші студенти успішно проходять практику за кордоном, беруть участь в міжнародних професійних конкурсах, де гідно представляють коледж та виборюють високі нагороди. Доповідь викликала жвавий інтерес присутніх.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу