Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 18-20 травня – Навчально-демонстраційна сесія ІV Міжнародних Челпанівських психолого-педагогічних читань, Київ

18-20 травня 2015 року – Навчально-демонстраційна сесія ІV Міжнародних Челпанівських психолого-педагогічних читань, Київ


18-20 травня 2015 року методисти коледжу Чорна Т.В. та Чернічкіна Т.І., та викладач інформатики Москаленко О.В., взяли участь в роботі IV Міжнародних Челпанівських психолого-педагогічних читань, які проходили з 18 по 24 травня 2015 року у м. Києві. Майстер-класи, тренінги, навчально-демонстраційні лекції проводили фахівці з України, Франції, Польщі, Італії.
Робота у рамках Читань здійснювалась за декількома напрямами. Стартова навчально-демонстраційна сесія для викладачів, менеджерів освітньої сфери, розробників і дослідників освітніх технологій проходила за напрямом: «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці», ведуча І.П. Маноха, доктор психологічних наук, професор, директор Східно-Європейського Інституту Психології (Україна-Франція). Вона ознайомила з інноваційними технологіями викладання та їх сучасною класифікацією: це тренінг, менторинг та коучинг, а також сучасними освітніми технологіями (знаково-контекстне навчання, ігрові технології, активні методи навчання, ситуаційні навчальні технології, дискутивні технології, технології інтегративного навчання, модульне навчання, розвивальне, технологія проектних модулів, дальтон-технологія та інші). Слід зауважити, що працювати було дуже цікаво, оскільки учасники мали можливість на собі випробувати ті чи інші технології, побувати в ролі дослідників, попрацювати в групах до яких входили фахівці з різних галузей освіти, створити власні проекти, які потім потрібно було презентувати і обґрунтувати свій вибір.
Участь у Читаннях без сумніву сприяла удосконаленню професійної компетентності, що в свою чергу дозволить впровадити нові технології, форми і методи у професійну діяльність викладачів нашого коледжу.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу