Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 14 квітня – «Формування національних та загальнолюдських цінностей у студентів коледжу» — засідання Педагогічної ради

14 квітня 2015 року – «Формування національних та загальнолюдських цінностей у студентів коледжу» — засідання Педагогічної ради

 
 

14 квітня 2015 р. у коледжі проведено засідання Педагогічної ради за темою «Формування національних та загальнолюдських цінностей у студентів коледжу».
У доповіді заступника директора Юданової Лариси Миколаївни зазначено, що виховна робота проводиться послідовно, цілеспрямовано, комплексно та постійно. Важливою складовою процесу виховання студентів є їх загальна культура, що формується протягом усього терміну навчання, під час навчальних занять та позанавчальних заходів. В обговоренні питання взяли участь педагогічні працівники та члени ради студентського самоврядування, які акцентували увагу на потребі виховання у студентів трудової активності, ініціативності, професійної підготовки, дотримування правових норм суспільства, вивчення історико-культурних традицій народу.
Підводячи підсумки роботи Педагогічної ради, директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко, підкреслила роль молоді в економічному та духовному розвитку держави та довела, що формування громадянського суспільства неможливе без відповідного усвідомлення національних та загальнолюдських цінностей.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу