Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 23 березня – Cтудентська науково-практична конференція

23 березня 2015 року – Cтудентська науково-практична конференція «Історико-культурні засади формування здорового способу життя студетів як основи для забезпечення активної здорової нації»


23 березня 2015 року розпочався тиждень циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, який відкрила студентська науково-практична конференція «Історико-культурні засади формування здорового способу життя студетів як основи для забезпечення активної здорової нації», що була організована викладачами Кобзєвою І.О. та Скіндер Н.В.
У конференції брали участь студенти І курсу, а саме представники груп Б-1-14, Ф-1-14, РО-1-14, ТО-2-14, які мали змогу самостійно підготувати індивідуально-дослідні роботи на різноманітні теми.
Протягом конференції було розглянуто багато питань, зокрема: культура здорового харчування, роль сучасного спорту у конструюванні особистості студента, соціокультурний аспект діяльності спортивних фанатів та ін.
Слід зазначити, що подібний інтегрований захід дозволив сформувати ціннісні, моральні орієнтири слухачів, спонукати їх до громадської активності щодо питання здорового способу життя, розуміння соціальних і культурних норм поведінки, виховувати зацікавленість дисциплінами та прагнення отримувати нові знання самостійно.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу