Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

Шановні студенти та випускники! У вас є унікальна можливість пройти навчання в Університеті ім. Гульєльмо Марконі у Римі та у бізнес-школі ESCP Europe.
За додатковою інформацією звертатись до каб. 109

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 25 березня – У центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр»

25 березня 2015 року – У центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр»


25 березня 2015 року студенти груп РО-1-14 та ТО-2-14 разом з викладачами Скіндер Н.В. та Сальніковою Ю.В. відвідали Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр».
Студенти мали змогу побачити експозицію «Терралогія», автором якої є відомий харківський художник Олег Дроздов, що неодноразово брав участь у персональних і колективних виставках у Празі, Копенгагені, Києві та Харкові.


«Терралогія» – це серія заснована на своєрідному перетині хімії-географії-архітектури, це дослідження про те, що становить природу нашого побуту між нашими амбіціями, часом і простором нашої терри.
Всі арт-об’єкти, представлені на виставці, зроблені за допомогою природи та з додаванням певної кількості хімічних реактивів. Слід зазначити, що географія на всіх роботах підроблена, але нагадувала студентам певні місця.
Відвідання виставкових центрів дало можливість поринути у світ фантазій та умиротворення, замислитися над проблемами сучасності та загалом позитивно вплинуло на естетичний та духовний розвиток особистості студентів.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка
Наші партнери

Догори
Донизу