Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 18 березня – Дипломатичний прийом Надзвичайного і Повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе

18 березня 2015 року – Дипломатичний прийом Надзвичайного і Повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе


18 березня 2015 відбувся дипломатичний прийом Надзвичайного і Повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе.
На заході були присутні почесні гості заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Віктор Коваленко, директор Департаменту освіти і науки Анатолій Бабічев, директор Департаменту культури і туризму Олег Яцина, головний архітектор Харківської області Михайло Рабінович. Серед запрошених була й делегація нашого коледжу.


«Хочу побажати гарного вечора і подякувати за дружбу, в якій я переконалася, відкриваючи пам’ятний знак архітектору Юлію Цауне. Ці зв’язки дуже допомагають відчувати себе сьогодні в Харкові бажаним гостем. Ми свідомо, в ході круглого столу «Антикорупційне законодавство: теорія і практика застосування», порушили тему хабарів, тому, що вважаємо, що друзі повинні один одному допомагати і говорити правду. Латиські експерти з питань боротьби з корупцією запропонували свій досвід, щоб ви не повторювали наших помилок. Ще раз хочу подякувати за час, який ви приділили нашій делегації», – підкреслила Аргіта Даудзе.
У свою чергу заступник голови облдержадміністрації Юлія Світлична привітала Латвію, як країну, головуючу в Раді Європейського Союзу, і нагадала, що за досить короткий період спільно з Латвійським посольством в Україні на Харківщині було організовано чимало проектів.
Пані Аргіта виявила велику зацікавленість до розвитку відносин між навчальними закладами Латвії та ХТЕК КНТЕУ, тому доручила своєму помічнику підготувати програму співпраці.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу