Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 16 березня – Відкрите інтегроване заняття Радченко Людмили Олексіївни

16 березня 2015 року – Відкрите інтегроване заняття Радченко Людмили Олексіївни


16 березня 2015 р. в групі ТО-1-13 відбулося відкрите інтегроване заняття, проведене директором коледжу, кандидатом історичних наук, професором Людмилою Олексіївною Радченко та викладачами: кандидатом технічних наук А.Е.Гасановою, викладачем вищої категорії Л.М.Біленко, викладачем-методистом, спеціалістом вищої категорії А.М.Ніколаєнко-Ломакіною за темою «Індустрія гостинності. Особливості харчування іноземних туристів».


Заняття, в якому було інтегровано актуальні для туристичної галузі дисципліни та різноманітні технології, проведено на високому науково-методичному рівні. Студенти продемонстрували володіння навичками прийому та розміщення гостей з різних країн, міжнародного та дипломатичного обслуговування в закладах ресторанного господарства при готелях, організації дозвілля мешканців готелів. Родзинкою заняття стало те, що від початку до закінчення заняття викладачі та студенти спілкувалися виключно англійською, французькою, китайською та грецькою мовами, що забезпечує формування комунікативних навичок, необхідних для проходження виробничої практики в кращих готелях Європи. Під час заняття активно використовувалися інформаційні технології.


В умовах інформатизації суспільства Людмила Олексіївна продемонструвала новаторські шляхи застосування інтерактивних інформаційних технологій в освітньому процесі, що, безумовно, сприяє підготовці висококваліфікованих молодших спеціалістів.
Заняття можна вважати зразком для викладачів коледжу.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу