Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, Березень – Шрі-Ланка – далека та близька

Березень 2015 року – Шрі-Ланка – далека та близька


Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ отримав офіційне запрошення від асоціації кулінарів Шрі-Ланки на участь нашої команди з 24 по 29 липня 2015 року в Всесвітньому конкурсі кулінарів.
Ми дуже вдячні голові асоціації кулінарів Африки – Томасу Андреасу Гуглеру, з яким нас пов’язують давні теплі стосунки, за те, що він рекомендував ХТЕК КНТЕУ як постійного учасника європейських кулінарних конкурсів міжнародного рівня.
Директор нашого коледжу, Людмила Олексіївна Радченко, зустрілася з головою Гільдії шеф-кухарів Ланки Gerard Mendis та з шеф-кухарем, чемпіоном кулінарної олімпіади 2012 року Dimuthu Kumarasinghe. Під час зустрічі представники сторін обговорили питання щодо подальшої співпраці.Директор ХТЕК КНТЕУ Радченко Л.О. та Gerard Mendis – голова Гільдії шеф-кухарів Ланки


Директор ХТЕК КНТЕУ Радченко Л.О. та шеф-кухар Dimuthu Kumarasinghe – чемпіон кулінарної олімпіади (The World Culinary Olympics – проводиться кожні чотири роки)


Директор ХТЕК КНТЕУ Радченко Л.О. та шеф-кухар готелю Cinnamon Bey


У музеї сковорідок

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу