Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 12 березня – Екскурсія в екопарк Фельдмана

12 березня 2015 року – Екскурсія в екопарк Фельдмана, або Рекреаційні можливості Харкова наживо (позакласна активність студентів груп РОС-1-14, ТО-1-14 та ТО-2-14)


Що воно таке – об’єкт екотуризму? Як пристосувалися до зими на Слобожанщині резиденти теплих країн – двійня кенгуру Беннета та тріо африканських левів? Скільки на добу дають молока корови з Північної Європи та чи можна опанувати техніку їзди верхи за кілька хвилин?..
На ці та ще з десяток питань тепер з легкістю відповідають студенти ХТЕК КНТЕУ – майбутні фахівці сфери HoReСa, які в досить похмурий день вирушили на екскурсію в стилі «еко» в ландшафтний парк неподалік від Харкова.
Сьогодні цей благодійний проект вже досить відомий за межами області. В його основі – популярна за кордоном модель, що поєднує в собі зону тематичного дозвілля та природоохороний заклад, цікавий і дорослим, і малечі (особливо коли остання росте в умовах мегаполісу та інколи взагалі не уявляє, звідки береться молоко, які ласощі у маленьких кроленят та як виглядає сучасна ферма).
В «Екопарку Фельдмана» можна побачити все це на власні очі, почути від натураліста цікаві (а інколи й кумедні) факти з життя диких тварин та птахів, поспілкуватися з ними та навіть подискутувати на тему зоопарків нової епохи… Бо й вольєри там є, де спільно мешкають тварини та птахи кількох видів, й загони з домашніми тваринами, й лісопарк, що дає уявлення про типовий ландшафт лісостепу, властивого більшій частині Слобідського краю.
P.S. До речі, це лише мала частина вражень та емоцій студентів-першокурсників, які разом з викладачами (Ю. В. Сальніковою, О.Б. Ждановою та Т.Р.Грибовою) примірили на себе роль жителів великого міста, які здатні відпочивати сучасно, тобто приємно, активно та корисно. А ще – які приймають виклик часу та готові брати на себе відповідальність за те, щоб світ навколо був сповнений добром та гармонією.До фотогалереї…

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу