Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 6 березня – Екскурсія до Premier Palace Hotel Kharkiv

6 березня 2015 року – Екскурсія до Premier Palace Hotel Kharkiv


6 березня 2015 р. студенти груп Ф-1-13 та Е-1-13 відділення економіки та підприємництва разом з викладачами Водолаженко О.В. та Москаленко О.В. відвідали «Прем’єр Палас Готель Харків» Premier Palace Hotel Kharkiv, один з найкращих п’ятизіркових готелів преміум-класу. Співробітники готелю провели змістовну екскурсію та розповіли студентам про особливості готельного бізнесу в сучасних умовах, пояснили як правильно організувати роботу готелю. Під час екскурсії студентам було розказано про усі етапи створення цього дивовижного архітектурного спорудження, буквально від появи бізнес-плану до його реалізації в ультрасучасний комерційний проект «Kharkiv Palace».


Викладачі та студенти дуже вдячні адміністрації готелю за надану можливість ознайомитися зі специфікою роботи перлини харківської гостинності та персоналом, закоханим у свою роботу, а екскурсоводу Любові – за змістовну розповідь та привітний прийом.

До фотогалереї…

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу