Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 24 лютого – Урочистий захід з нагоди 10-ої річниці діяльності «Української школи мистецтв» (м. Париж, Франція)

24 лютого 2015 року – Урочистий захід з нагоди 10-ої річниці діяльності «Української школи мистецтв» (м. Париж, Франція)

24 лютого 2015 року на запрошення директора Української школи мистецтв при Посольстві України в Парижі мадам Олени Місталь, з якою у ХТЕК КНТЕУ склалися тісні ділові та дружні відносини, представники коледжу взяли участь в урочистому заході з нагоди 10-ої річниці діяльності «Української школи мистецтв» (м. Париж, Франція), який відбувся у приміщенні Будинку вчителя в місті Києві.
Щире українське привітальне слово, художня виставка малюнків, красива мелодія українських пісень та дзвінкі дитячі голоси налаштували присутніх на доброзичливу атмосферу свята.


Мадам Місталь розповіла про свою різнопланову діяльність в області популяризації української культури за кордоном та ознайомила з роботою новоствореної школи-пансіону та «Замком мистецтв в Нормандії». Школа «Замок мистецтв» пропонує навчання за двома освітніми програмами та можливість отримати два дипломи про середню освіту: французький і український. Навчаючись у ній, діти зможуть вільно оволодіти французькою мовою, поглибити знання української мови, а також вивчать хореографію, живопис, вокал, скульптуру, основи французької і нормандської кухні.


На зустрічі були окреслені перспективи подальшої співпраці, можливості для наших студентів навчання та отримання французького диплому. Олена Місталь звернулась зі словами глибокої подяки за плідну співпрацю, дружню атмосферу і високу організацію франко-українських відносин, побажала здоров’я, злагоди, миру, хороших спогадів і виголосила надію на спільне плідне майбуття. Ця зустріч засвідчила духовну близькість наших народів, яких об’єднує любов до України, українського мистецтва.

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу