Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

2015, 24 лютого – Екскурсія до ПАТ «МЕГАБАНК»

24 лютого 2015 року – Екскурсія до ПАТ «МЕГАБАНК»


24.02.2015 року студенти груп Ф-1-14 та Е-1-14 разом з кураторами Храпач Я.О., Фощан В.В. та завідувачем циклової комісії обліку, фінансів та інформаційних технологій Кунічевою Т.П. були запрошені начальником управління маркетингу ПАТ «МЕГАБАНК» Лохненком В.Л. на екскурсію до фінансової установи, де прослухали лекцію за темою «Фінансова грамотність». Лектор Погорєлова Н.В., начальник управління вкладних операцій та платежів фізичних осіб ПАТ «МЕГАБАНК», розповіла про фінансові інститути і пропоновані ними продукти, а також уміння їх використовувати з максимальною користю для себе та розумінням відповідальності за наслідки власних дій, познайомила студентів з історією грошей, навчила здійснювати планування та ефективне використання власного бюджету.


Студенти, які брали активну участь в обговоренні питань лекції, отримали флаєр зі знижкою на відвідування кінотеатру. Лекція відбувалась в прес-центрі інформаційного агентства «STATUS QUO» –одного з провідних інформаційних агентств міста Харкова, де проводили прес-конференції багато відомих українських політиків, бізнесменів, діячів культури, які відвідували м. Харків. Також студенти відвідали відділення № 45 ПАТ «МЕГАБАНК», страхову компанію «МЕГА-ГАРАНТ», познайомились з Головою Правління СК «МЕГА-ГАРАНТ» Онопком А.С., який розповів про значення страхування в житті кожної людини.

Новина на сторінці ПАТ «МЕГАБАНК
До фотогалереї…

Оставить комментарий

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу