Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

21 грудня 2013 року – Обласний етап XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

21 грудня 2013 року на базі Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету відбувся обласний етап XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Для участі у конкурсі прибули 102 студента навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з 9 районів Харківської області та м. Харкова. Їх тепло та урочисто зустріли викладачі і студенти Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.
Учасників конкурсу привітали Ірина Володимирівна Чигринець, головний спеціаліст відділу вищої освіти і науки Управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Світлана Олександрівна Руденко, Заслужений працівник народної освіти України, кандидат філософських наук, викладач Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.
Від учасників конкурсу виступила Юлія Сорока, студентка Харківської гуманітарно-педагогічної академії, переможець Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2012 році.
[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу