Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

Шановні студенти та випускники! У вас є унікальна можливість пройти навчання в Університеті ім. Гульєльмо Марконі у Римі та у бізнес-школі ESCP Europe.
За додатковою інформацією звертатись до каб. 109

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі


Історія коледжу

Наш коледж розпочав свою історію ще у 1939 році, коли був заснований Харківський технікум радянської торгівлі (згодом Харківський комерційний технікум).

У 1962 році був заснований Харківський технікум громадського харчування.
У 1992 році Харківський технікум радянської торгівлі та технікум громадського харчування було об’єднано у єдиний навчальний заклад «Харківський технікум торгівлі та громадського харчування».

У 1994 році, Харківський технікум торгівлі та громадського харчування змінив назву й статус на Харківський бізнес-коледж — вищий навчальний заклад другого рівня акредитації.

До 2005 року бізнес-коледж здійснював освітню діяльність, пов’язану з наданням вищої освіти на рівні освітньо-кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста та бакалавра за напрямами підготовки: економіка й підприємництво, менеджмент, харчова технологія та інженерія.

У 2005 році на базі Харківського бізнес-коледжу було створено Харківський торговельно-економічний інститут та Харківський технікум економіки та бізнесу (тепер Харківський торговельно-економічний коледж) державної форми власності у складі Київського національного торговельно-економічного університету.

Наразі Харківський торговельно-економічний коледж займається фундаментальною підготовкою конкурентоспроможних фахівців у бізнес-сфері, за сучасними спеціальностями для підприємств різних форм власності. За порівняно короткий термін існування коледж підготував велику кількість професіоналів своєї справи, які працюють не лише на Україні, а також за її межами.

Коледж має велику кількість баз практики у місті Харкові, де студенти набувають практичні навички обраної професії. Кожного літа студенти проходять практику на базі будинків відпочинку у Криму.

У структурі коледжу чотири відділення: економіки та підприємництва, виробництва харчової продукції, готельно-ресторанної справи; відділення з підготовки робітничих професій, підвищення кваліфікації та вступу до ВНЗ України.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка
Наші партнери

Догори
Донизу