Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Шукаємо таланти

22 жовтня 2014 року – «Коледж шукає таланти»

22 жовтня 2014 року відбувся конкурс «Коледж шукає таланти». Були представлені 4 номінації: «Сольний спів», «Оригінальний жанр», «Дует», «Хореографія». Публіка сприймала виступи позитивно, підтримувала кожного учасника, адже всі студенти виступали достойно і талановито.


Серед великої кількості учасників було важно виявити переможця та все-таки найяскравіші номери отримали визнання та нагороду.

15 жовтня 2014 року – Презентація груп першого курсу

«Як швидко місяць промайнув… та це лише початок!» — таку назву мала презентація груп першого курсу. Захід відбувся 15 жовтня 2014 року. Усі групи творчо готували назву, девіз, емблему та пісню, а також порадували своєю згуртованістю та почуттям гумору.


Яскравим танцювальним номером привітали наших студентів — Дмитро Пилипенко та Влада Дятлова, лауреати міжнародних конкурсів з бальних танців. Вони мріють у майбутньому, після закінчення школи, вступити до коледжу.


Такий початок студентського життя дає впевненість, що в майбутньому наші студенти мають можливість досягти творчих успіхів.

25 вересня 2014 року – Талант-шоу «Караоке і коледж»

25 вересня 2014 року було проведено талант-шоу «Караоке і коледж». Багато студентів виявили бажання взяти участь у конкурсі, розкрити свій талант, опинитися в центрі уваги та відчути смак перемоги. Публіка була налаштована позитивно та підтримувала кожного конкурсанта.

Переможницею талант-шоу стала Афоніна Вікторія, студентка групи
РО-1-14, яка впевнено подолала 3 етапи відбору та здобула симпатії глядачів та журі.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу