Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Волейбол

10 жовтня 2014 року — Фінальні змагання з волейболу

Волейбол – цікава гра, командний вид спорту, олімпійська дисципліна, форма проведення дозвілля і самовираження, метод спілкування, хобі, видовище, тусовка, т.д.
Що потрібно для того, щоб грати у волейбол ? М`яч,сітка і два стовпи, вкопані на відстані 9-ти метрів один від одного – більш нічого і не треба, вирішуйте, хто з ким у команді і хто перший подає і … вперед! …
22 вересня в нашому коледжі стартував турнір з волейболу «Повітряний м`яч» серед студентів ХТЕК КНТЕУ, а 10 жовтня відбувся фінал. Переможцем стала команда групи -Тс-1-14. Друге місце посіла команда групи Е-1-14.
У турнірі взяли участь 15 команд І курсу, та 10 команд ІІ курсу, крім того, другокурсники зустрілись у товариських матчах.
Студенти показали дуже цікаві ігри. Швидка зміна атакуючих і захисних дій – у кожному розіграші можна було простежити всі складові елементи гри: подача-прийом-пас-атака-блок-прийом , а от варіації цих самих складових елементів було безліч у фіналі та напівфіналі. Студентам дуже сподобався турнір і вони вже в очікуванні наступного. Волейбол – це не тільки командний вид ігрового спорту, але й прекрасний засіб збереження тонусу, гарного настрою

[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу