Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Міжнародний кулінарний фестиваль «Балканський кулінарний кубок», м. Белград (Сербія)

22 жовтня 2014 року — До Харкова повернулися студенти та викладачі нашого коледжу – учасники III Міжнародного кулінарного фестивалю «Балканський кулінарний кубок — 2014».

З 17 по 19 жовтня 2014 року в м. Белград (Сербія) відбувся міжнародний кулінарний фестиваль «Балканський кулінарний кубок — 2014». Серед учасників фестивалю кухарі з України, Росії, Азербайджану, Болгарії, Молдови, Ісландії, Італії, Франції, Турції, Греції, Казахстану, Кіпру та інших країн. Команди змагалися у 20 номінаціях, де змогли проявити свої таланти, вдосконалити практичні навички в сфері міжнародної кулінарії блюд.


Україну на фестивалі представляла команда Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ на чолі з директором, членом міжнародного журі WACS Л.О. Радченко, у складі члена міжнародного журі WACS Л.М. Біленко, викладача Т.В . Афанасьєвої, студентів А. Зеленова, С. Пруса, В. Зернія.


Високий професіоналізм та майстерність нашої команди гідно оцінило журі. До коледжу команда повернулася з нагородами, скарбницю здобутків коледжу поповнено 3 золотими, 4 срібними та 1 бронзовою медалями.

Колектив викладачів та студентів щиро вітає переможців та пишається їхніми звершеннями!

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу