Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Міжнародний гастрономічний фестиваль «Bosanski dukat», Сараєво (Боснія та Герцеговина)

17-22 листопада 2013 року — Міжнародний гастрономічний фестиваль «Bosanski dukat – 2013», Сараєво (Боснія та Герцеговина)

На Міжнародному гастрономічному фестивалі «Bosanski dukat – 2013», який проходив в столиці Боснії та Герцеговини – Сараєво з 17 по 22 листопада 2013 року, взяли участь більше 60 представників 13 країн світу. Серед учасників фестивалю були представлені кухарі з Італії, Македонії, Хорватії, Словенії, Австрії, Румунії, Сербії та інших країн. Україну на фестивалі представляла команда з Харкова – Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ під керівництвом директора Радченко Людмили.
Під час Міжнародного конкурсу було проведено багато майстер-класів за новітніми технологіями та останніми тенденціями у кулінарній майстерності. Спонсорами фестивалю були найвідоміші світові фірми¬-виробники продовольчих товарів. Рівень кулінарних шедеврів оцінювало міжнародне журі, яке очолював член журі та головний консультант Всесвітньої Асоціації союзів шеф-кухарів (WACS) Iztok Legat. В складі української команди також були заступник директора з навчально-виробничої роботи Біленко Леоніди, яка кілька років поспіль є членом Міжнародного журі (WACS) та учасників – викладачів Афанасьєвої Тетяни, Чібісової Вікторії.
Високий професіоналізм та майстерність нашої команди гідно оцінило журі. До Харківщини команда повернулася з нагородами: скарбницю здобутків коледжу поповнено двома золотими та однією срібною медалями. Колектив викладачів та студентів щиро вітає переможців та пишається їхніми звершеннями!

[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу