Харківський торговельно-економічний коледжКиївського національного торговельно-економічного університету: Міжнародний гастрономічний фестиваль «Bosanski dukat», Сараєво (Боснія та Герцеговина)
Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Міжнародний гастрономічний фестиваль «Bosanski dukat», Сараєво (Боснія та Герцеговина)

17-22 листопада 2013 року — Міжнародний гастрономічний фестиваль «Bosanski dukat – 2013», Сараєво (Боснія та Герцеговина)

На Міжнародному гастрономічному фестивалі «Bosanski dukat – 2013», який проходив в столиці Боснії та Герцеговини – Сараєво з 17 по 22 листопада 2013 року, взяли участь більше 60 представників 13 країн світу. Серед учасників фестивалю були представлені кухарі з Італії, Македонії, Хорватії, Словенії, Австрії, Румунії, Сербії та інших країн. Україну на фестивалі представляла команда з Харкова – Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ під керівництвом директора Радченко Людмили.
Під час Міжнародного конкурсу було проведено багато майстер-класів за новітніми технологіями та останніми тенденціями у кулінарній майстерності. Спонсорами фестивалю були найвідоміші світові фірми¬-виробники продовольчих товарів. Рівень кулінарних шедеврів оцінювало міжнародне журі, яке очолював член журі та головний консультант Всесвітньої Асоціації союзів шеф-кухарів (WACS) Iztok Legat. В складі української команди також були заступник директора з навчально-виробничої роботи Біленко Леоніди, яка кілька років поспіль є членом Міжнародного журі (WACS) та учасників – викладачів Афанасьєвої Тетяни, Чібісової Вікторії.
Високий професіоналізм та майстерність нашої команди гідно оцінило журі. До Харківщини команда повернулася з нагородами: скарбницю здобутків коледжу поповнено двома золотими та однією срібною медалями. Колектив викладачів та студентів щиро вітає переможців та пишається їхніми звершеннями!

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу