Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Футбол

16 жовтня 2013 — Футбольний турнір «Кубок Дружби»

Завершився другий футбольний турнір «Кубок Дружби» під патронатом народного депутата України Валерія Писаренко. Усі учасники (32 команди) отримали призи та винагороди.
Футбольна команданашого коледжу також отримала з рук народного депутата України футбольний м’яч та побажання успіху, великого майбутнього, та впевненості у перемозі.
ТАК ТРИМАТИ!


Відео

24 вересня 2013 року

З 24 вересня 2013 року стартував другий футбольний турнір «Кубок Дружби» під патронатом народного депутата України Валерія Писаренко. Цей захід проводиться в рамках організації спортивно-масової, фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи серед студентів, які мешкають в гуртожитках Дзержинського району. Команда ХТЕК КНТЕУ (студенти І та ІІ курсу) взяла участь у першій грі відбірного туру зі студентами НТУ «ХПІ». Гра пройшла у дружній та доброзичливій атмосфері.

[Gallery not found]

9 вересня 2013 року

9-го вересня до Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ завітали гравці футбольного клубу «Металіст» (Харків): захисник Андрій Березовчук та голкіпер Ігор Шуховцев, член Клубу Євгена Рудакова (111 матчів на «0»). Футболісти з великим задоволенням поспілкувалися зі студентами, розповіли про інфраструктуру клубу та стадіону «Металіст», поділилися майбутніми планами «срібного» призера України.
Після цього усі бажаючі мали можливість взяти автографи та сфотографуватися з зірками вітчизняного футболу.

Зустріч залишила безліч позитивних емоцій у молодих вболівальників та надію на подальшу плідну співпрацю з гравцями ФК «Металіст».

[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу