Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Марія Шрамко

Марія Шрамко (Maria Shramko) — чемпіонка світу з кулінарного мистецтва, член національної команди Ісландії з кулінарії, почесний член Асоціації кухарів України.

Пройшла кілька курсів з майстерності в роботі з карамеллю у Стефана Клейна у Франції, навчалася англійській техніці Алана Данна та айсингу у Падді Кларк в Англії, технікам роботи з шоколадом і аерографії у Стефана Треанда в Каліфорнії в США. Продовжує вдосконалювати майстерність і навчатися у кращих фахівців світового рівня.
Має великий професійний досвід роботи шеф-кондитером, за створення арт-робіт одержала ряд нагород на престижних конкурсах.

Сайт Марії Шрамко

У Люксембурзі завершилася XII Міжнародна гастрономічна виставка «Expogast» та Кубок Світу з кулінаріїНещодавно в Люксембурзі проходила XII Міжнародна гастрономічна виставка «Expogast» та Кубок Світу з кулінарії.
І виставка, і Чемпіонат проводяться раз на чотири роки і є знаковими для фахівців та майстрів кулінарної справи, що працюють в системі ресторанного господарства та гастрономії.
Особливу атмосферу свята в дні виставки створювали краса і витонченість експонатів, представлених кращими професіоналами кулінарії та кондитерського справи на Чемпіонаті світу серед кулінарів та кондитерів. Творіння кращих кухарів і кондитерів світу справили незабутнє враження на відвідувачів виставки та її учасників.
Щиро вітаємо друзів нашого коледжу – одного з найкращих кондитерів світу Марію Шрамко та провідного викладача «Школи шоколаду»,
м. Москва, Росія Олену Сучкову, які разом зі своїми командами вибороли медалі найвищого ґатунку.
Бажаємо нашим колегам творчих успіхів та подальших перемог!22 листопада 2014 року – 12-а Міжнародна гастрономічна виставка Expogast22-26.11.2014 року в Люксембурзі проходить 12-а Міжнародна гастрономічна виставка Expogast.
Для учасників ця щорічна подія – визнання їх професіоналізму, оскільки участь у виставці беруть лише виняткові фахівці та майстри кулінарної справи.
Виставкова програма передбачає багато змагань у різноманітних категоріях серед шеф-кухарів та кондитерів.
Марія Шрамко, шеф-кондитер, член Національної збірної Ісландії з кулінарного мистецтва, переможець багатьох міжнародних конкурсів, а також щирий друг нашого коледжу – переможець першого дня змагань.
Вітаємо Марію з черговою перемогою та бажаємо натхнення та успіхів у створення солодких шедеврів.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу