Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Вечорниці

6 лютого 2013 року – Вечорниці

«Гей, на наших вечорницях хто сумний – розвеселиться!
Співи, танці, небилиці – гарні будуть вечорниці!» – такими бадьорими віршами розпочалися ввечері 6 лютого традиційні українські вечорниці.
Добра господиня вечорниць директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко представила високоповажних гостей, які завітали на це фольклорне свято: Генеральний Консул Республіки Польща в місті Харкові пан Ян Гранат з дружиною; Консул Республіки Польща в місті Харкові пані Едита Водзинська; континентальний директор Всесвітньої асоціації шеф-кухарів країн Африки та Ближнього Сходу (World Association of Chefs Societies – WACS) Томас Андреас Ґуглер з дружиною Вікторією; директор Української школи мистецтв у Парижі мадам Олена Місталь; директор Харківського організаційно-методичного центру туризму Денис Георгійович Дармостук; начальник управління Державної казначейської служби України у Дзержинському районі м. Харкова Харківської області Іда Яківна Демченко.
Про традиції проведення вечорниць, про українські звичаї та свята розповіли присутнім ведучі свята.
На святі студенти та викладачі коледжу виконували не лише українські пісні та танці. Враховуючи специфіку регіону, на вечорницях демонстрували своє мистецтво й представники інших культур.
А викладачі й студенти спеціальностей «Виробництво харчової продукції», «Зберігання, консервування та переробка м’яса», «Ресторанне обслуговування» продемонстрували кулінарне мистецтво в приготуванні традиційних українських страв та уміння обслуговувати гостей на святкових прийомах.

[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу