Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Ecole Ukrainienne des Beaux Arts

Ecole Ukrainienne des Beaux Arts — Українська школа мистецтв (Париж, Франція)

11-16 червня 2013 року — Представники коледжу взяли участь у випуску учнів Української школи мистецтв

З 11 по 16 червня на запрошення директора Української школи мистецтв при Посольстві України в Парижі мадам Олени Місталь представники коледжу були почесними гостями на випуску учнів зі школи.
Делегація мала честь вітати випускників школи з цією урочистою подією. Представники коледжу відвідали lycee des metiers de l’hotellerie Jean-Drouant.
Для делегації була організована культурна програма.

6 лютого 2013 року – Перебування у ХТЕК КНТЕУ мадам Олени Місталь та Томаса Ґуглера

6 лютого в актовій залі коледжу відбулася зустріч студентів та викладачів з гостями: відомим та успішним кухарем світу Томасом Андреасом Ґуглером та директором Української школи мистецтв у Парижі мадам Оленою Місталь.
Щире українське привітальне слово, красива мелодія пісень та дзвінкі дівочі голоси налаштували присутніх на доброзичливу атмосферу спілкування.
Гості висловили подяку особисто директорові коледжу Людмилі Олексіївні Радченко за запрошення до коледжу, який останнім часом все гучніше заявляє про себе як про потужний центр підготовки висококласних спеціалістів.
У теплій атмосфері відбулася розмова студентів зі знаменитостями. Не кожного дня трапляється нагода поставити питання людині, яка є континентальним директором країн Африки, Ближнього Сходу та Всесвітньої асоціації шеф-кухарів, має величезний досвід у кулінарії та безмежно закохана у процес створення кулінарних шедеврів.
Мадам Місталь розповіла українським студентам про свою різнопланову діяльність в області популяризації української культури за кордоном, поділилася планами на подальшу співпрацю з нашим навчальним закладом.
Ця зустріч і досвід спілкування надовго залишаться у пам’яті студентів та викладачів.
Інформація
Томас Андреас Ґуглер (Thomas Andreas Gugler) — континентальний директор країн Африки, Ближнього Сходу та Всесвітньої асоціації шеф-кухарів (World Association of Chefs Societies – WACS).
За своє насичене яскравими подіями життя він встиг побувати практично на всіх континентах більше ніж у 90 країнах. Томас вражав своїми кулінарними шедеврами видатних політиків та зірок шоу-бізнесу. Маестро Томас готував для королівських родин Саудівської Аравії, Таїланду, Швеції, для принца Монако Альберта, частував поважних гостей на святах та днях народження Лайзи Мінеллі, Мадонни, Елтона Джона, Майкла Джексона, інших відомих персон.
[Gallery not found]

5 лютого 2013 року – Перебування у ХТЕК КНТЕУ мадам Олени Місталь

5 лютого згідно з планом заходів в рамках перебування у ХТЕК КНТЕУ мадам Олени Місталь відбулася її зустріч з адміністрацією та викладачами коледжу. У ході ділової зустрічі директор Української школи мистецтв у Парижі (Ecole Ukrainienne des Beaux Arts) розповіла про історію створення навчального закладу, його мету і завдання, особливості організації навчально-виховного процесу. Мадам Місталь висловила пропозицію щодо подальшої співпраці в рамках угоди про міжнародне співробітництво, в межах якого передбачатиметься насичена культурна програма, встановлення тісних ділових освітніх контактів між викладачами коледжу та школи.
У ході обговорення можливих напрямків співробітництва викладачі коледжу зверталися із запитаннями до мадам Місталь, висловлювали свої погляди стосовно подальшого розширення співробітництва.
Інформація
Мадам Місталь – координатор культурної програми при Посольстві України в Парижі. Створена мадам Місталь Українська школа мистецтв – перша і єдина школа у Франції та франкомовних країнах, діяльність якої визнана Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
Мадам Олена товаришує з бомондом французького кіно: Аленом Делоном, Мішель Марсьє, Мілен Демонжо. Не залишається байдужою вона і до питань розвитку українського кінематографу: Олена Місталь завжди активно сприяє проведенню у Харкові традиційного кінематографічного фестивалю «Харьковская сирень».
У своїй діяльності мадам Олена багато уваги приділяє встановленню та розвитку дружніх відносин між Францією та Україною, особливої уваги з боку мадам Місталь заслуговують питання розвитку освітніх та туристичних зв’язків між двома країнами. Так, її перший приїзд до коледжу обумовлений майбутнім візитом до ХТЕК КНТЕУ студентів із Франції, який заплановано на кінець березня 2013 року, а також визначенням перспектив для розвитку туристичної діяльності. У ході візиту мадам Місталь ознайомиться з навчальним закладом, який буде приймати французьких студентів, матиме змогу поспілкуватися зі студентами і викладачами ХТЕК КНТЕУ, відвідати історико-архітектурні та культурні пам’ятки нашого міста.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу