Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Події у трудовому колективі

24 червня 2014 року – День цивільної оборони


24 червня у коледжі традиційно провели «День цивільної оборони». Для забезпечення високого рівня проведення заходу, цього року колектив коледжу виїхав до Національного природного парку «Гомільшанські ліси». На мальовничому березі Сіверського Донця учасники заходу продемонстрували свою витримку, ініціативність, спритність та здатність виконувати завдання цивільної оборони. Викладачі та співробітники довели, що здатні працювати не лише інтелектуально, а й фізично на найвищому рівні!

19 червня 2014 р. — Збори трудового колективу

19 червня 2014 р. у коледжі проведено Збори трудового колективу, під час яких директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко виступила з доповіддю «Про підсумки роботи ХТЕК КНТЕУ у 2013/2014 н.р. та завдання колективу коледжу на 2014/2015 н.р.», охарактеризувала основні напрямки діяльності коледжу та його досягнення за звітний навчальний рік.


В обговоренні доповіді взяли участь працівники коледжу, які надали схвальні відгуки про результати роботи коледжу за звітний період, а також підкреслили, що значні здобутки в підвищенні якості освіти студентів, професійному та науковому рості викладачів, розширенні напрямів практичної підготовки та міжнародної діяльності, покращенні матеріально-технічної бази, створенні умов для навчання студентів та роботи всіх працівників коледжу відбулись, перш за все, завдяки організаторським здібностям, цілеспрямованості та наполегливості нашого директора.
Людмила Олексіївна напередодні літнього відпочинку побажала всім членам трудового колективу здоров’я, натхнення, добробуту в родині та розширення можливостей для здійснення мрій.

26 грудня 2013 року — Збори трудового колективу


26 грудня 2013 р. у коледжі проведено Збори трудового колективу, під час яких було розглянуто питання щодо затвердження Положення про комісію з питань охорони праці Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Положення про преміювання посадових осіб керівного складу коледжу, результатів роботи з профілактики запобігання проявам корупції та результатів інвентаризації майна. Усі питання знайшли підтримку у трудового колективу та затверджені одноголосно.
Людмила Олексіївна Радченко привітала трудовий колектив з Новорічними святами, побажала усім здоров’я, натхнення, добробуту в родині та розширення можливостей для здійснення мрій.

26 червня 2013 року

У колективу коледжу стало доброю традицією відзначати закінчення навчального року цікавою подорожжю. Не став винятком і цей рік.
Так, 26 червня працівники коледжу відвідали один з найдревніших та найвідоміших монастирів 16 століття – Курську Корінну пустинь. Колеги мали нагоду ознайомитись з чудесною історією створення монастиря, його традиціями, славетним минулим та сьогоденням, побачити святиню монастиря – чудотворну ікону Божої Матері «Знамення», а також помилуватися краєвидами, скуштувати цілющої джерельної води та навіть зануритися до купелі.

Того ж дня працівники коледжу завітали до колег з Курської філії Російського державного торговельно-економічного університету, з якими ХТЕК КНТЕУ пов’язує давня дружба.

21 червня 2013 року

21 червня 2013 року об 11.00 в актовій залі коледжу відбулися збори трудового колективу. Зі звітною доповіддю «Про підсумки роботи у 2012-2013 навчальному році та завдання колективу коледжу на 2013/2014 навчальний рік» виступила директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко.
У обговорені результатів роботи за звітний період взяли участь заступники директора, викладачі, співробітники коледжу. У всіх виступах звучали схвальні відгуки про діяльність колективу на чолі з Людмилою Олексіївною Радченко за звітний період.
За результатами відкритого голосування діяльність коледжу у 2012/2013 навчальному році визнано задовільною.

25 вересня 2012 року

На майданчику біля коледжу відбулася розважально-презентаційна програма «Якби я був студент», що підготували молоді викладачі коледжу.
У веселій формі спогадів про свої студентські роки викладачі розповіли молодшим товаришам (саме так сприймали вони студентів на цьому святі) про студентські звичаї, традиції, розваги. Викладачі виконали пісні, що відрізнялися за характером: ліричні, жартівливі та повчальні. А також зарядили студентів енергійним дійством, що продемонстрував єдність та згуртованість викладачів.
Для студентів бойові мистецтва продемонстрував викладач фізичної культури А.В. Талєйкін. А студенти, зі свого боку, активно підтримали викладачів у веселих діалогах про студентське дозвілля та прикмети.
І нехай не все з першого разу вийшло ідеально, та все ж більшість студентів мала змогу поглянути на викладачів під іншим кутом зору, побачили в них вчорашніх студентів, які сумують за веселим та безтурботним життям.
[Gallery not found]

26 червня 2012 року

«Уміємо навчати – уміємо відпочивати!» – під таким гаслом щороку педагогічні працівники коледжу відзначають завершення навчального року. Наприкінці кожного навчального року як допитливі люди, які у власному духовному розвитку завжди потребують нових вражень та одвічно прагнуть до нових знань, викладачі здійснюють цікаві подорожі історичними та культурними місцями України. Цього року ми обрали туристичну поїздку за маршрутом Харків – Диканька – Гоголево.
26 червня в доброму гуморі та у гарну погоду педагоги вирушили по місцях Полтавщини, що пов’язані із життям та творчість видатного письменника Миколи Васильовича Гоголя. Ми відвідали Свято-Миколаївську церкву у живописній, оспіваній М.В. Гоголем Диканці, прогулялися під віковими дубами, що зберігають пам’ять про славетний рід Кочубеїв, а також відвідали садибу сім’ї М.В. Гоголя, де у музеї у цікавій формі нам представили побут селян та поміщиків 18 століття, а також розповіли про життєві перипетії видатного українського та російського письменника. Екскурсія мала велике пізнавальне та виховне значення. Вона підтверджує той факт, що викладачі завжди намагаються відпочивати цікаво та корисно.

14 червня 2012 року

14 червня 2012 року перед трудовим колективом звітувала голова первинної профспілкової організації коледжу Зоря Роза Раїлівна.

У виступах членів первинної профспілкової організації звучали схвальні відгуки про роботу первинного профспілкового комітету, про його активну співпрацю з адміністрацією коледжу у вирішенні всіх питань, передбачених Колективним договором. З боку адміністрації ХТЕК КНТЕУ за звітний період не було жодного порушення умов Колективного договору. Члени первинної профспілкової організації були ознайомлені з проектом Колективного договору в новій редакції. Колектив коледжу одноголосно ухвалив його прийняття. Також на наступний термін відкритим голосуванням одноголосно було обрано Р.Р.Зорю.

Колектив коледжу бажає Розі Раїлівні та первинному профспілковому комітету успіхів та наснаги!

12 червня 2012 року

12 червня 2012 року в актовій залі коледжу відбулися Загальні збори трудового колективу. На порядок денний зборів винесено питання «Про роботу колективу ХТЕК КНТЕУ в 2011/2012 н.р.». Зі звітною доповіддю перед працівниками коледжу виступила директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко. Відбулося активне обговорення доповіді, в якому взяли участь Румянцева Т.Д., Юданова Л.М., Біленко Л.М., Гахович І.А., Куценко О.В., Погребняк Н.С., Близнюк О.В. У всіх виступах була дана схвальна оцінка роботі колективу на чолі з директором коледжу Людмилою Олексіївною Радченко.
Відкритим голосуванням робота колективу коледжу за звітний період була визнана задовільною, звіт директора затверджено.
Також було визначено пріоритетні напрями роботи на наступний період.

20 травня 2012 року

20 травня 2012 року викладачі та студенти коледжу взяли участь в святкових заходах з нагоди відзначення 10 го ювілейного Дня Європи у Харківській області.
У програмі свята були культурно-масові заходи, виступи молодіжних і спортивних колективів, відвідування наметів-павільйонів «європейського містечка» тощо.Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу