Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Події у бібліотеці

День визволення України від фашистських загарбників

27 жовтня 2017 року в бібліотеці коледжу пройшла пам’ятна година до дня визволення України від фашистських загарбників. Щороку 28 жовтня країна відзначає значущу дату в своїй історії. Це національне свято, присвячене вигнанню військ нацистської Німеччини з території України. Його було введено з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, а також вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу під час Другої світової війни. Ця історична подія повинна бути відомою кожному жителю України. В цей день 28 жовтня прийнято вшановувати пам’ять воїнам, загиблим в боях за визволення України та мирним жителям, які постраждали від дій фашистських окупантів. Урочисті заходи проходять біля могили невідомого солдата в Києві і на місцях боїв. І, звичайно, в цей день вшановують ветеранів Великої вітчизняної війни, які живуть сьогодні в Україні.

Книжкова виставка «Світ знання»

В бібліотеці коледжу в рамках Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Наукова робота молоді – ефективна освіта, сильне суспільство» пройшла книжкова виставка «Світ знання».

Впродовж усієї конференції викладачі та студенти мали змогу ознайомитися та придбати сучасні видання з різних галузей знань, авторами яких є викладачі коледжу, інших структурних підрозділів КНТЕУ та вищих навчальних закладів України.

Виховна година «Небесна сотня: герої не вмирають»

19 лютого в бібліотеці коледжу вшанували пам’ять героїв Небесної сотні.
Проведена виховна година сприятиме підвищенню рівня патріотичного виховання та національної самосвідомості, формуватиме в учнів почуття справжнього громадянина своєї країни, здатного пожертвувати життям заради свободи та побудови демократичного суспільства.

 

 

День закоханих.15 лютого у бібліотеці коледжу відбувся захід, присвячений Дню закоханих. Свято провели Золотікова Я.Е. та Стопник Д.Г.
Студенти виявилися обізнаними в історії цього свята і доповнювали розповідь ведучих.
Також на заході було чимало конкурсів, де дівчата і хлопці змогли показати свої здібності  на уважність, інтелект, почуття гумору та кмітливість.


Студент — людина творча12 лютого 2016 року в бібліотеці коледжу було проведено виставку малюнків під назвою “Студент — людина творча”.
Виставка висвітлила різноманітні захоплення студентів — це малюнки героїв кінофільмів, природи, людей тощо.
Мета виставки — надати студентам можливість глибше розкрити свої приховані здібності та творчо розвинутися, виховати любов до прекрасного.


Особливості видатних людей12 січня 2016 року в бібліотеці коледжу Золотіковою Я.Є. було проведено лекцію на тему «Особливості видатних людей». В лекції розповідалось про цікаві факти з життя людей, які зробили вагомий внесок в історію: письменників, композиторів, художників та вчених.
Мета заходу – виховати у студентів любов до мистецтва і науки, розвити пізнавальний інтерес, логічне мислення, надати всебічні знання про світ.
Студенти з захопленням слухали виступ викладача та обмінювались власними спостереженнями.

Вузівський етикет3 грудня у бібліотеці ХТЕК КНТЕУ Золотіковою Я.Є було проведено бесіду з теми «Вузівський етикет». Яна Євгеніївна розповіла про те, що кожен студент є суб’єктом формування організаційної культури свого навчального закладу, тобто активним співрозбудовником, від позиції та особистого вкладу якого залежить його власний розвиток та розвиток коледжу в цілому. Також було з’ясовано, як виникають конфлікти в студентському середовищі, та яким чином їх можна вирішувати.
Студенти уважно слухали лекцію, ставили запитання та обговорювали актуальні проблеми.
Наприкінці бесіди викладач нагадала про необхідність бути толерантними з оточуючими, тому що культура толерантності в глобалізаційному світі є запорукою його розвитку.

9 листопада у бібліотеці ХТЕК КНТЕУ відбулась фотовиставка «Харків очима студентів»9 листопада у бібліотеці ХТЕК КНТЕУ відбулась фотовиставка «Харків очима студентів», присвячена красі рідного краю.
Студенти зробили світлини своїх найулюбленіших місць Харкова, відкрили для себе нові цікаві куточки міста.
До фотогалереї…

29 жовтня 2015 року у бібліотеці пройшла незабутня костюмована вечірка «Традиції англомовних країн»


Під керівництвом викладача іноземної мови Стопник Д.Г. студенти груп першого та другого курсу обрали собі образи та підготували виступи англійською мовою. Усі мали змогу поринути в світ англомовних свят та отримати не тільки незабутні спогади, а й солодкі призи. Різноманітні гарбузи та вишукані образи студентів доповнили амосферу свята.


30 вересня 2015 року — Всеукраїнський День бібліотек


30 вересня відбувся захід, присвячений Всеукраїнському Дню бібліотек. Студенти коледжу привітали співробітників бібліотеки зі святом. Особливо відзначилась група ТМ-1-15, яка взяла участь у театралізованій виставі на тему: «Звичайні будні бібліотеки».

18 вересня 2015 року — Виставка «Вишиванки моєї бабусі»


18 вересня в бібліотеці коледжу відбулася виставка «Вишиванки моєї бабусі»
Студенти з радістю відгукнулися на прохання взяти участь у заході.


Всі бажаючі могли познайомиться з красою українських вишиванок та рушників, а також прослухати пізнавальну лекцію про історію виникнення цього виду мистецтва.

28 листопада 2014 року – Акція «Вища школа Харківщини – шкільним бібліотекам Луганської та Донецької областей»


Адміністрація нашого коледжу щиро дякує студентам, викладачам та співробітникам ХТЕК КНТЕУ за участь у акції «Вища школа Харківщини – шкільним бібліотекам Луганської та Донецької областей».
Особливу подяку висловлюємо кураторам: Руденко С.О. група ТС-1-13, Усатенко Н.М. група Т-2-14, Зоря Р.Р. група К-1-13.
Головне – ми подарували дітям впевненість, що за стінами їхнього будинку є люди, які завжди раді спілкуванню і готові прийти їм на допомогу.

20 березня 2014 року — Екскурсія до Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка


20 березня 2014 року студенти разом з працівниками бібліотеки нашого коледжу в рамках просвітницької діяльності відвідали ХДНБ імені В.Г.Короленка. Під час екскурсії з великою зацікавленістю прослухали лекцію «Альберт Ейнштейн – лауреат Нобелівської премії» та ознайомилися з приміщенням бібліотеки.

13 березня 2014 року — До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка


13 березня 2014р. відбулись урочистості з нагоди ювілею Великого Кобзаря «Ми не забули тебе, Тарасе».
В рамках 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка протягом місяця проводились різні заходи, спрямовані на поглиблення знань студентів про митця як про талановитого художника, поета, громадянина, революціонера, як про людину, котра любила понад усе Україну, її «широкополі» лани, «ревучий» Дніпро, білі хати та вишневі сади.

Студенти взяли активну участь у написанні творчих робіт, присвячених цій даті, шевченківських читаннях, конкурсах на краще виконання поезії Кобзаря – все це сприяло вихованню в молоді почуття патріотизму.

11 березня 2014 року — Т.Г. Шевченко – в іншомовних перекладах


11 березня 2014 року в рамках святкування 200-ліття з дня народження видатного українського поета, письменника, художника Тараса Григоровича Шевченка, з метою гідного вшановування його пам’яті і творчої спадщини у приміщенні бібліотеки коледжу відбулася конференція: «Т.Г. Шевченко – в іншомовних перекладах».
Викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Морозова Раїса Миколаївна зі студентами читали твори Шевченка українською, російською, німецькою, англійською, французькою, польською мовами у перекладах відомих поетів-перекладачів.
З великою зацікавленістю та пошаною до Кобзаря молодь пізнавала нові, незнайомі сторінки життя та поетичного слова Т.Г.Шевченка.

6 березня 2014 року — Думи мої, думи мої…


6 березня 2014 року в бібліотеці коледжу відбувся урочистий захід, присвячений 200-ій річниці Кобзаря, конкурс на краще виконання віршів Т.Г. Шевченка «Думи мої, думи мої…», в якому взяли участь студенти групи ТС-1-13 (куратор С.О. Руденко).
Конкурсанти із захопленням читали уривки з найкращих творів митця.
Привітав учасників читань завідувач відділення економіки та підприємства М.М.Погорєлов.

4 березня 2014 року — «Знавці Шевченка»


В рамках святкування 200-ліття з дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, з метою гідного вшановування пам’яті Великого Кобзаря і його творчої спадщини працівниками бібліотеки було проведено інтелектуальну гру «Знавці Шевченка» зі студентами груп:
Ф-1-12,ТО-1-13.

13-14 лютого 2014 року — «Пусть Вас хранит Ваш талисман…»


В бібліотеці коледжу до Дня Святого Валентина, з метою прививання студентам любові до прекрасного, відбулася виставка ексклюзивних авторських прикрас з натуральних каменів.
А також фахівцем дорогоцінних каменів – Ольгою Добровольською, була проведена лекція «Пусть Вас хранит Ваш талисман…», де студенти та викладачі із задоволенням дізнавалися про свої обереги.

7 жовтня 2013 року — Гість коледжу — голова правління Благодійного фонду «Переображення Харківщини» Олександр Олексійович Ачкасов

Продовжується спільна робота фонду «Переображення Харківщини» та бібліотеки ХТЕК КНТЕУ з питань морально-етичного виховання молоді.
Щойно була проведена лекція для студентів коледжу “Формування здорового способу життя”. Лектор – голова правління Благодійного фонду «Переображення Харківщини» Олександр Олексійович Ачкасов.

[Gallery not found]

4 червня 2013 року

4 червня коледж мав честь прийняти у своїх стінах доньку Марію та родичів Людмили Марківни Гурченко. Гостей супроводжував почесний громадянин Харкова Михайло Дмитрович Пилипчук. У цей день у бібліотеці та актовій залі коледжу лунали теплі спогади про харківський період життя видатної акторки, відбувся перегляд презентації про життя та творчість улюблениці харків’ян, були висловлені слова вдячності за пам’ять про талановиту землячку та представлена виставка книг і фотографій про кінематографічні та життєві перипетії актриси.

4 червня 2013 року — У бібліотеці нашого коледжу представлена добірка книг і фотографій «Людмила Гурченко та Харків»

Серед почесних громадян Харкова є одна людина, яка являє собою красу, талант, що пронесла крізь роки випробування славою та безслав’ям, які допомогли їй зберегти своє обличчя. Це – Людмила Гурченко – «Почесна Харків’янка»!

3 червня 2013 — Виставка «Символи України»

Існує багато різновидів символів: універсальні та специфічні, міфологічні і релігійні, математичні та графічні, загальнолюдські і національні. Для кожного народу дуже важлива національна символіка, оскільки вона ввібрала в себе традиції його предків. Окрім офіційних символів держави (герб, прапор, гімн) існують і такі, які відображають специфіку її історії, культури та побуту. Такі символи створюються стихійно і сам народ визначає, що являється символом, а що – ні.
Українці також мають свої символи, котрі з давнини поважають та оберігають. Це і хліб, і рушник, і калина, і писанка, і багато іншого. Ці символи вплетені в культуру народу, пов’язані з країною, адже слово «символ» перекладається з грецької як «об’єднувати», «пов’язувати».
Для України найбільш характерні символи, пов’язані з історією, природою, кулінарією, музичними інструментами.
Деякі українські символи (Софія Київська) виникли в епоху Київської Русі, інші (козаки, гопак) – залишилися з часів козацтва. Одні (пшениця, соняшник) походять з рівнин Східної України, інші (трембіта) – з гірської частини Західної України. Але все це разом асоціюється з державою Україна!

16 листопада 2011 року

У коледжі відбувся Чемпіонат з Брейн-рингу.
Перемогу здобули:
І місце – команда групи Е-1-11
ІІ місце – команда групи ТО-1-11
ІІІ місце – команда групи ТС-1-11
Ці команди проявили винахідливість, кмітливість та широку загальну ерудицію.
Вітаємо переможців!

[Gallery not found]

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу