Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Події ЦК ТО

26 листопада 2014 року – Круглий стіл з питань гастрономічного туризму26 листопада в коледжі було проведено круглий стіл серед студентів спеціальності «Туристичне обслуговування» з питань становлення і розвитку гастрономічного туризму в Україні та світі. Мета цього заходу – визначити види і форми гастрономічного туризму, описати характерні особливості і рівень розвитку в Україні та за її межами. Студенти груп ТО-1-12 та ТО-1-13 під керівництвом Тетеріної Тетяни Анатоліївни представили свої дослідження з цього питання.
Особливу увагу було приділено національному гастрономічному туризму України: проведено віртуальний майстер-клас з приготування вареників та надано характеристику особливостям вирощування плодово-ягідних культур на території Харківської області.
На завершення круглого столу усі студенти та гості були запрошені до дегустації страв національної кухні.

13 листопада 2014 року – Зустріч студентів з представником Міжнародної авіакомпанії Air Arabia Аллою Олександрівною Берест

13 листопада в коледжі відбулась зустріч студентів спеціальностей Туристичне обслуговування та Ресторанне обслуговування з представником Міжнародної авіакомпанії Air Arabia Аллою Олександрівною Берест. Вона розповіла про особливості роботи авіакомпанії, аеропорту в місті Шарджа, організації обслуговування пасажирів на бортах. Неабиякий інтерес у студентів викликала розповідь гості про традиції арабського народу, особливості роботи екіпажу літака, оцінку якості обслуговування.Після візиту спеціаліста міжнародного рівня з авіаперевезень студенти разом з викладачем Грибовою Тетяною Ростиславівною планують здійснити екскурсію до Харківського міжнародного аеропорту.

11 листопада 2014 року – Екскурсія до Харківського літературного музеюДо Дня української писемності та мови студенти групи ТО-1-13 з викладачами Сердюк Ю. С. та Шелухіною І. А. відвідали Харківський літературний музей. Студентам було запропоновано прослухати екскурсію-гру «Енеїда» за мотивами однойменного твору І. Котляревського, під час якої екскурсанти дізнались багато цікавого з життя українського народу, особливостей мовних норм ХVІІІ ст., а також випробували себе у знанні українських культури і традицій.

5 листопада 2014 року – Екскурсія до Державного Музею природи Харківського національного університету імені В.Н. КаразінаГрупа студентів ТМ-1-14, на чолі з куратором Корницькою А.О., відвідали Державний Музей природи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Впродовж півтори години студенти «мандрували» різними куточками земної кулі та побачили історію нашої планети від дрібних мікроорганізмів, які існували мільйони років тому, до сучасних представників фауни.

15 жовтня 2014 року – “Слідами великого художника”

15 жовтня студенти груп ТО-1-13, РО-1-13 та РОС-1-14 здійснили подорож туристичним маршрутом “Слідами великого художника”, що входить до п’ятірки туристичних маршрутів «Золотого кільця Слобожанщини».


Разом з викладачами Дармостуком Денисом Георгійовичем та Погребняк Тетяною Сергіївною студенти відвідали Художньо-меморіальний музей ім. І.Е. Рєпіна в м. Чугуєві та краєзнавчий музей ім. Т.А. Суліми в смт Печеніги, що знаходиться в будівлі колишньої Новобілгородської центральної каторжної тюрми (Новобілгородський централ).


Студенти повернулись додому з масою вражень, дізнавшись багато нового і цікавого про рідний край.

29 вересня 2014 року – Туристичний турнір, присвячений Всесвітньому дню туризму

29 вересня відбувся туристичний турнір, присвячений Всесвітньому дню туризму. Студенти груп ТО-1-13 та ТО-2-14 показали свої знання та навички. Серед завдань турніру були кулінарні, психологічні, туристичні загадки та конкурс похідної пісні. Учасники проявили командний дух, згуртованість, повагу один до одного. Перемогу здобула команда групи ТО-1-13.

Вітаємо переможців!

25 вересня 2014 року – Вiзит до готелю «Харкiв Палас 5*», або Практичні заняття, що надихають

Як працює величезний сучасний готель, який, до того ж, пропонує своїм гостям найвищий рівень комфорту?

Про це мали можливість дізнатися та й побачити на власні очі студенти-першокурсники групи ТО-1-14 (спеціальність «Туристичне обслуговування», викладач Т.Р. Грибова) 25 вересня 2014 року під час виїзного заняття до готелю Харків Палас / Kharkiv Palace, одного з провідних готелів України преміум-класу. Воно було заплановане в межах курсу «Географія туризму» та відбулося при підтримці керівництва готелю та його служби прийому.

Майже трьохгодинна екскурсія з коментарями досвідчених фахівців, знайомство з організацією прийому та секретами гостинності, безліч запитань від студентів вражених вишуканим стилем готелю та чіткою координацією дій численної команди, що забезпечує якісний та приємний побут для відвідувачів одного з найвідомішихміст України, та змістовні відповіді персоналу готелю – таке надовго запам’ятається майбутнім менеджерам з туризму.

Родзинкою візиту до готелю стала розмова за чаєм та кавою в SkyLounge, в найвищому барі міста. Дегустація чаю, обмін думками щодо можливостей професії та чаруюча панорама міста – достойний фінал для насиченої інформацією та емоціями події напередодні Всесвітнього дня туризму, що відзначатиметься 27 вересня.

[Gallery not found]

18 вересня 2014 року – Екскурсія до національного літературно-меморіального музею Григорія Савича Сковороди

18 вересня студенти гр. ТО-1-13 та РО-1-14 разом з викладачами Тетеріною Тетяною Анатоліївною та Якушиною Наталією Анатоліївною. відвідали Національний літературно-меморіальний музей Григорія Савича Сковороди. Під час екскурсії студенти відкрили для себе багато нового з життя видатного українського філософа-мандрівника, ознайомилися з улюбленими місцями відпочинку та роботи Г.С. Сковороди.

16 вересня 2014 року – У государевих виноградних садах

16 вересня 2014 року відбулося виїзне заняття групи ТО-1-13 (спеціальність «Туристичне обслуговування») згідно програми курсу «Організація харчування туристів» (викладач Тетяна Ростиславівна Грибова) до агрогосподарства «Восток» Чугуївського району Харківської області.
Виноградар та селекціонер Микола Олексійович Горлов, який приймав студентів на землях, які з 16-го сторіччя були «государевими садами», познайомив з можливостями родючої землі Слобожанщини. Знайомство з ягідниками та виноградниками, де вирощується понад 140 сортів винограду, а також новітні сорти полуниць, малини, ожини та плодових культур, вразило молодь: «Невже все це виросло саме тут, у нас?!».
Але найприємнішою миттю була справжня дегустація майже 20 сортів винограду з фаховими коментарями експерта. «Смачно й корисно!» – зауважили трохи стомлені подорожжю, але задоволені та приємно здивовані студенти.

[Gallery not found]

5 вересня 2014 року – Зустріч з радником по зв’язках з Міністерством туризму Італії – Анною Соден


5 вересня 2014 року відбулася зустріч студентів спеціальності «Туристичне обслуговування» з радником по зв’язках з Міністерством туризму Італії – Анною Соден.
Студенти із захопленням переглянули запропонований відеофільм, таким чином познайомилися з історією, традиціями, національною кухнею і пам’ятками мальовничої альпійській долини Валле д’Аоста, що розташована на північному заході Італії. Присутні з цікавістю обговорювали туристичні об’єкти даного регіону.
Зустріч пройшла у дружній атмосфері, були намічені шляхи подальшої співпраці.

30 січня 2013 року – Майстер-клас з виготовлення ляльок-оберегів


30 січня 2013 року в групі ТО-1-12 проводився майстер-клас з виготовлення ляльок-оберегів. Запрошений майстер Зарислава розповіла про слов’янські звичаї виготовлення унікальних прообразів сучасних ляльок. Студентки дізналися багато цікавого про традиції виготовлення ляльок-мотанок, отримали перші навички майстерності.
Свою першу колекцію ляльок-мотанок студентки гр. ТО-1-12 планують підготувати для весняної виставки «Харківське туристичне бієнале».

26 листопада — 3 грудня 2012 року – Тиждень циклової комісії ресторанного, туристичного обслуговування та соціально-гуманітарних дисциплін

26 листопада 2012 року
У рамках тижня циклової комісії ресторанного, туристичного обслуговування та соціально-гуманітарних дисциплін, в бібліотеці коледжу пройшла науково-практична конференція «ВАЛЕОЛОГІЧНА ОСВІТА ТА ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ У СТУДЕНТІВ ДО ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ» для студентів коледжу.

Після цього в спортивному залі коледжу відбувся турнир на першість відділення з малого тенісу серед студентів, переможцями якого став студент гр. Т-3-12 Шевчук Дмитро.
На виховній годині викладачем німецької мови Лебедєвою О.М. проведено віртуальну подорож за темою: «Австрія: культура, традиції, побут».
Завершенням першого дня тижня стало відвідування консерваторії, де студенти мали можливість поринути в атмосферу класичної музики.

27 листопада 2012 року

Круглий стіл «Перспективи та можливості працевлаштування в зеленому туризмі» з групою ОТ-1-10 під керівництвом Тетеріної Тетяни Анатоліївни. На цьому заході були пристуні почесні гості: Юрг Томмен – експерт Швейцарського експертного корпусу; Ірина Ковтун – координатор Швейцарського експертного корпусу; Ворона Віктор Михайлович – власник хутору «Воронья Слободка» – осередку зеленого туризму на Харківщині.

Продовжили туристичну тематику на відкритому занятті з групою ТО-1-11 презентацією туристичних маршрутів під кервництвом викладача Погребняк Тетяни Сергіївни.

28 листопада 2012 року

Студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми та напрями розвитку ресторанного та туристичного бізнесу», яку відкрив директор обласного комунального закладу «Організаційно-методичний центр туризму» Харківської обласної державної адміністрації Дармостук Денис Георгійович. Робочими мовами конференції були українська, російська, англійська, французька та німецька. Відбувся конструктивний обмін інформацією між студентами та представником облдержадміністрації.

А ввечері студенти груп О-1-10, РО-1-12, Б-2-12 відвідали комедійно-драматичну виставу Харківського державного академічного російського драматичного театру імені О.С.Пушкіна, що не залишила їх байдужими до сучасних соціальних проблем. Відвідування театру сприяло духовному розвитку молоді.

29 листопада 2012 року

У групах К-1-12, К-2-12 відбулося відкрите заняття викладача Наталії Олександрівни Резенкіної з дисципліни «Правознавство» за темою «Судові та правоохоронні органи України». На заняття був запрошений начальник кримінальної міліції зі справ неповнолітніх Дзержинського районного відділу внутрішніх справ ХМУ ГУМВС України в Харківській області Мусієнко Роман Миколайович. Студенти ознайомилися з роботою співробітників органів внутрішніх справ, основними напрямами діяльності кримінальної міліції зі справ неповнолітніх. Під час діалогу студенти проявили зацікавленість щодо своїх прав, можливих покарань за скоєння злочинів та правопорушень, існуючих повноважень співробітників міліції.

В цей же день студенти груп РО-1-12 та РО-2-12 разом з викладачем Оленою Олександрівною Долгопол відвідали один із найстаріших, а за цінністю колекції – один iз найзначніших в Україні, Харківський художній музей.
Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з мистецькою скарбницею Харкова, до якої входять твори світового piвня: ікони XVI-XIX ст., полотна В.Боровиковського, Д.Левицького, А.Лосенка, I.Aйвазовського, І.Васильківського, I.Шишкіна, O.Бенуа.
Висловили подяку за екскурсію та зробили запис у книзі відгуків. Після екскурсії студенти здійснили прогулянку визначними та пам’ятними місцями центру міста.

30 листопада 2012 року

Відбулося заняття для студентів груп Е-1-12 та Ф-1-12, присвячене вшануванню пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років. На занятті виступив доктор історичних наук, професор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Танцюра Василь Іванович. Піднімалися питання щодо причин, сутності і наслідків подій 1932-1933 рр. в Україні.

В той же день у конференц-залі Руденко Світлана Олександрівна організувала та провела зустріч студентів І курсу з молодими поетами Харківщини, на якій сучасне покоління слобожанських кобзарів презентувало свої вірші. Серед наших гостей – Юлія Володимирівна Максимейко, член Національної спілки письменників України.

[Gallery not found]

14 листопада 2012 року – Екскурсія до «Metalist Stadium»

14 листопада 2012 р. студенти відділення готельно-ресторанної справи під патронатом директора Організаційно-методичного центру туризму Харківської обласної державної адміністрації Дармостука Дениса Георгійовича відвідали ОСК «Металіст», який зустрічав чемпіонат ЄВРО-2012 у м. Харкові.
Під час екскурсії представник пресслужби клубу ознайомив студентів з історією та інфраструктурою стадіону «Metalist Stadium». Студенти відвідали чашу стадіону, де ознайомились з устаткуванням арени, побачили запроваджені інноваційні технології та унікальні конструктивні рішення, що були реалізовані під час проведення ЄВРО-2012. В рамках екскурсії студенти відвідали футбольну академію ФК «Металіст», де на власні очі змогли побачити тренування підростаючих зірок футболу Харківщини.
Екскурсійний маршрут не оминув і основних приміщень стадіону, де студенти ознайомились з устроєм відреконструйованої арени.
Студенти йшли з екскурсії з відчуттям гордості за європейський рівень арени – однієї із перлин сучасних футбольних стадіонів.

[Gallery not found]

8 листопада 2012 року

8 листопада студенти нашого коледжу здійснили подорож до м. Києва з метою знайомства з Київським національним торговельно-економічним університетом. Після ознайомлення з умовами навчання, з лабораторіями, навчальними базами університету студенти висловили впевненість в тому, що вони будуть продовжувати навчання в цьому престижному навчальному закладі. Також наші студенти відвідали Міжнародний експофорум готельно-ресторанного бізнесу та клінінгу, в рамках якого проводились майстер-класи провідних кулінарів. Велике враження справила зустріч з відомим кулінаром – колумбійським шеф-кухарем міжнародного класу Ектором Хіменес-Браво, суддєю проекту «МастерШеф». У вільний час студенти мали нагоду здійснити прогулянку містом, ознайомитись зі старовинними пам’ятками та насолодитись мальовничими краєвидами столиці. Студенти з нетерпінням чекають наступної нагоди потрапити до культурно-історичного центру України.

[Gallery not found]

17 жовтня 2012 року — Екскурсія до Міжнародного аеропорту «Харків»

17 жовтня 2012 року студенти нашого коледжу мали нагоду вирушити з екскурсією до одного з найбільших у Східній Україні – Міжнародного аеропорту «Харків». Таким чином студенти груп ТО-1-11, ОТ-1-10 відвідали сучасний міжнародний термінал та головний термінал аеропорту, який було реконструйовано в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року і перетворено на термінал з обслуговування VIP-пасажирів. Під час екскурсії студентам надали можливість пройти через пункт служби авіаційної безпеки та потрапити до зали внутрішніх вильотів, де вони були вражені панорамою злітно-посадкової смуги.

[Gallery not found]

28 вересня 2012 року — До Всесвітнього дня туризма

28 вересня на відділенні готельно-ресторанної справи відбувся День організатора туристичного та ресторанного бізнесу, присвячений Міжнародному дню туриста. Святкування відбулося на території Олексіївського лугопарку, де молоді туристи мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях та виявити свої кулінарні здібності в польових умовах.
За результатами змагань 1 місце посіли студенти І курсу спеціальності Туристичне обслуговування (група ТО-1-12), 2 місце поділили між собою студенти І курсу спеціальності Ресторанне обслуговування (групи РО-1-12 та РО-2-12) та 3 почесне місце у студентів ІІ курсу спеціальності Ресторанне обслуговування (група РО-1-11).
1 жовтня о 13.00 відбудеться урочисте нагородження переможців грамотами та солодкими призами.

[Gallery not found]

25 вересня 2012 року

25.09.2012 року студенти груп ТО-1-11 і ТО-1-12 Харківського торговельно-економічного коледжу, відвідавши меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва», музей Г.С. Сковороди, дали старт тижню туризму, який традиційно проводиться в коледжі.
«Замріяне поряд, тільки ми його не помічаємо» – девіз туристів коледжу. Адже скільки нового і цікавого можна побачити і дізнатися!
Слобожанщина – це справжній музей під відкритим небом. Доки ми лежимо на дивані та мріємо про далекі країни, туристичні стежки нашого краю заростають травою.
Ми запрошуємо вас разом з нами в подорож.
[Gallery not found]

Сторінка циклової комісії

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу