Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету
61045, м. Харків, вул. Клочківська, 202, тел. (057)340-45-43, kharkiv@htek.com.ua

До уваги абітурієнтів! Коледж запрошує на навчання на бакалаврат за чотирма спеціальностями: «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», «Маркетинг».
За додатковою інформацією звертатись до каб. 102

Офіційні джерелаНаціональна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Асоціації
Ми в мережі

Виховна робота

Педагогічний колектив коледжу, керуючись у своїй роботі Конституцією України, «Законом України про освіту», Постановою Кабінету Міністрів України «Національна програма патріотичного виховання населення…», Концепцією виховання дітей і молоді в національній системі освіти, виховує громадянина-патріота своєї Батьківщини, готового до подальшої освіти і трудової діяльності, з вільними політичними і світоглядними переконаннями, формує творчу особистість студента, свідоме ставлення до обов’язків, повагу до національних цінностей нашого народу, вироблення навичок здорового способу життя.
Виховний процес в коледжі органічно переплітається з навчанням студентів, опануванням основами наук, багатством національної і світової куль-тури.
Серед педагогів коледжу давно утвердилась думка, що успіх виховного процесу залежить від стосунків між викладачем та студентом, які повинні будуватися на основі співдружності, співробітництва і ділового партнерства; вихователь має глибоко розуміти природу вихованців, їх індивідуальні риси і можливості, поважати особистість молодої людини, турбуватися про її гар-монійний розвиток.
Колектив коледжу підвищує результативність виховання шляхом вдосконалення традиційних форм роботи, пошуку нових систем виховання, впро-вадження розвиваючих технологій.
При плануванні виховної роботи на 2013/2014 навчальний рік основою є такі принципи виховання:

 • природовідповідність виховання
 • культуровідповідність виховання
 • демократизація виховання
 • гуманізація виховання
 • активність, самодіяльна і творча ініціатива студентської молоді
 • безперервність і наступність виховання
 • єдність навчання і виховання
 • диференціація та індивідуалізація виховного процесу
 • гармонізація родинного та суспільного виховання

Самоврядування в коледжі є для студентів справжньою школою демократії, школою громадянського становлення молоді.
Таким чином, виховні заходи серед студентської молоді в коледжі спрямовані на формування повноцінної цілісної особистості, індивідуальності кожного студента і виховання кращих рис людини та громадянина.

30 січня 2015 року – Семінар-диспут за темою «Вступ до фаху»


З метою формування у студентів відділення економіки та підприємництва ціннісного сприйняття своєї професії та її суспільної значущості відбувся відкритий семінар-диспут за темою «Вступ до фаху».


На семінарі виступили викладачі коледжу Бойченко Н.В. та Кривошеєва Н.М. з доповідями про особливості спеціальностей:

 • бухгалтерський облік;
 • фінанси та кредит;
 • економіка підприємства;
 • комерційна діяльність.


Студенти груп Б-1-14, Ф-1-14, Е-1-14 та К-1-14 підготували свої доповіді, в яких вони пояснювали, чому вони обрали саме ту чи іншу професію.


Семінар пройшов в теплій, дружній атмосфері, студенти із задоволенням підключилися до обговорення доповідей та намітили вектори розвитку себе як майбутнього фахівця з обраної професії.

29 січня 2015 року – «Що? Де? Коли?»


29 січня 2015 року – відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» між командами студентських груп 1 курсу.
Студенти не тільки демонстрували розумові здібності, але й розширили свій кругозір. Особливої уваги заслуговує їхня ініціативність, творчий підхід до виготовлення емблем та згуртованість.
Завдяки спритності, уважності та інтелекту, перемогу одержала група ТС-1-14, яка впевнено йшла до перемоги.
Дякуємо за цікаву гру!

29 січня 2015 року – У Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр»

29 січня студенти груп РО-1-14, РО-2-14, ТО-2-14 разом з викладачами Скіндер Н.В. та Сальніковою Ю.В. відвідали Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр», інформаційно-виставковий центр «Бузок», а також місцеву ковзанку, розташовану на майдані Свободи.


«ЄрміловЦентр» представив проект «Ощущение открытого» харківського художника-монументаліста Віктора Погорєлова, у якому митець запрошує всіх глядачів до роздумів над проблемами людини та спільноти, формує своє бачення про світ людей, пошуках сенсу та шляхи подолання.


У інформаційно-виставковому центрі «Бузок» студенти мали змогу подивитися експозицію «Світ фантазії», в якій були представлені зовсім різні за технікою та манерою виконання роботи: живопис, графіка, береста та комп’ютерна графіка, виконані харківськими художниками.


Відвідання виставкових центрів дало можливість поринути у світ фантазій та умиротворення, замислитися над проблемами сучасності та загалом позитивно вплинуло на естетичний та духовний розвиток особистості студентів.
А на ковзанці студенти отримали чудовий настрій та отримали заряд бадьорості.

5 листопада 2014 року — Студенти коледжу відвідали Військово-медичний клінічний центр Північного регіону


5 листопада 2014 року студенти коледжу відвідали Військово-медичний клінічний центр Північного регіону. У госпіталі знаходяться сотні поранених бійців, які потребують медичної допомоги та моральної підтримки. Від щирого серця наші студенти пригостили поранених смачними пиріжками, заспівали пісні та побажали швидкого одужання.


5 листопада 2014 року — Викладачі ХТЕК КНТЕУ відвідали бійців, що охороняють кордони Харківської області

Колектив коледжу небайдужий до складної ситуації, що спостерігається у країні. 05.11.2014 викладачі ХТЕК КНТЕУ відвідали бійців, що охороняють кордони Харківської області, та привезли їм необхідні речі та продукти харчування. Наш колектив підтримав бойовий дух хлопців і побажав їм витримки, терпіння та миру.

11 вересня 2014 року – Підтримуємо бійців у Військово-медичному клінічному центрі Східного регіону


11 вересня 2014 року студенти та викладачі відвідали Військово-медичний клінічний центр Східного регіону. Вони мали можливість поспілкуватися з пораненими бійцями: підтримали їх піснями, побажали швидкого одужання, пригостили смачними пиріжками, подякували за їх мужність та героїзм у такий нелегкий час для країни.

30 жовтня 2014 року – До 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників


30 жовтня 2014 року студенти коледжу з викладачами відвідали Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва».
Упродовж всієї екскурсії вони мали змогу ближче ознайомитися з історією визволення міста, переглянути усі зібрання матеріалів та свідчень героїв тих часів та по завершенню покласти квіти до обеліску і вшанувати пам’ять воїнів які пожертвували собою захищаючи Батьківщину. Захопливий екскурс у минуле не залишив жодного байдужого обличчя. Цей захід буде сприяти збереженню пам’яті про солдатів і полководців, які здійснили подвиги на цій землі.


30 жовтня 2014 року – У Національному літературно-меморіальному музеї Г.С. Сковороди


30 жовтня 2014 року згідно навчального плану дисципліни «Основи філософських знань» (тема: Українська філософія) відбувся виїзний захід до Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди. Ця екскурсія була організована викладачем, кандидатом філософських наук Руденко С.О. Студенти груп Ф-1-14, К-1-14, Б-1-14 змогли застосувати набуті теоретичні знання щодо творчості видатного українського філософа і письменника, на практиці. Це допомогло їм осягнути більш детально життя, охарактеризувати духовний світ автора та його уподобання. По завершенню заходу, усі студенти поїхали з почуттям пошани до творчості Г.С.Сковороди.


3 червня 2014 року — У Харківському зоопарку

Студенти та викладачі коледжу взяли активну участь в акції на підтримку Харківського зоопарку та притулку для тварин. Ми не залишилися осторонь проблем наших маленьких друзів та із задоволенням простягли свої руки допомоги тим, хто її потребує.


На небі про нас судять за тим, як ми ставимося до слабких та безпорадних тут, на Землі…

13 травня 2014 року – Вітаємо! Переможців конкурсу «Кімната зразкового порядку»

 

 

У гуртожитку коледжу підведені підсумки конкурсу на звання «Кімната зразкового порядку». Переможцями конкурсу стали кімнати, мешканці яких успішно навчаються, беруть активну участь у громадському житті, утримують свої кімнати у відмінному санітарному стані.
Вітаємо переможців:

I місце

Кімната 504/2 Кімната 707/2
1. Семененко В. Т-3-12 1. Кастерна І. Б-1-12
2. Вареник М. ТМ-1-12 2. Солоха І. Ф-1-12
3. Зерній В. Т-1-12 3. Байдак І. Ф-1-12
4. Зятько Р. ТМ-1-12 4. Чернічкіна О. Ф-1-12

 

II місце
Кімната 601/2
III місце
Кімната 807/2
1. Ківшар В. Т-3-12 1. Агронович Ю. Б-1-12
2. Марінова Т. Т-3-12 2. Молокова Я. Б-1-12
3. Мірошниченко А. Т-3-12 3. Мороз Я. К-1-12
4. Гавришкевич Т. К-1-12

Березень 2014 року — «Від серця до серця»


Співробітники та студенти коледжу взяли участь у благодійній акції з підтримки онкохворих дітей «Від серця до серця».
Допомагати іншим дітям стало вже доброю традицією для всіх нас.
Бажаємо здоров’я всім, для кого ми старалися.
Подяка всім учасникам акції!

5 березня 2014 року — З любов’ю до матері


5 березня 2014 року працівники біблотеки коледжу зі студентами провели літературні читання творів Т.Г. Шевченка «З любов’ю до матері» в рамках святкування 200-ої річниці до дня народження великого Кобзаря.
Студенти коледжу дуже тепло та щиро донесли до слухачів всю любов та повагу, яку відображають слова поета возвеличуючи образ матері.

6 лютого 2014 року — У розважальному комплексі «Французький бульвар»


З метою організації студентського дозвілля та пропаганди здорового способу життя, 6 лютого 2014 року була організована спортивна екскурсія до розважального комплексу «Французький бульвар» (каток «Шато-ледо»). Студенти використали свій вільний час на активний відпочинок та отримали велике задоволення і безліч позитивних вражень.

4 грудня 2013 року — У Харківському державному академічному російському драматичному театрі імені О.С.Пушкіна

Студенти груп РО-1-11, РО-1-12 та РО-2-12 разом з викладачами Кунічевою Т.П. та Чернічкіною Т.І. відвідали Харківський державний академічний російський драматичний театр імені О.С.Пушкіна. Всі отримали велике задоволення від перегляду веселої комедійної вистави Р.Куні «Слишком женатый таксист» та з захопленням спостерігали за грою акторів. Ця комедія з вкрай заплутаним сюжетом не залишила байдужим жодного з глядачів.

3 грудня 2013 року — У Харківському державному академічному російському драматичному театрі імені О.С.Пушкіна

3 грудня в рамках виховної роботи студенти гр. Ф-1-13 разом з куратором Огурцовою О.П. відвідали Харківський державний академічний російський драматичний театр імені О.С.Пушкіна та переглянули виставу «Папа в паутине». Студенти з зацікавленістю спостерігали за грою акторів та комедійним сюжетом вистави. Враження від побаченого залишили виключно позитивні емоції.

12 листопада 2013 року — У Харківському державному академічному російському драматичному театрі імені О.С.Пушкіна


З метою естетичного виховання студентів, знайомства з новинками театрального життя, група К-2-12 у супроводі куратора гр. К-2-12 Ковальчук Н.Є. відвідали комедійно-драматичну виставу Харківського державного академічного російського драматичного театру імені О.С.Пушкіна, сучасну англійську п’єсу під назвою «Номер тринадцятий». Студенти отримали велике задоволення від театральної атмосфери та від самої вистави.

На фото студенти: Маковецька Т., Семенюк В., Череватенко А., Сивуха С., Власенко А.

19 березня 2013 року — У Харківському академічному театрі опери і балету імені М.В.Лисенка

19 березня 2013 р. студенти груп Ф-1-12, РО-1-12, Б-2-12 разом зі своїми кураторами побували на опері «Євгеній Онєгін» в Харківському академічному театрі опери і балету імені М. Лисенка. Перегляд вистави було організовано в рамках вивчення курсу «Культурологія» і з метою естетичного виховання студентів. Вистава викликала інтерес як явище культури взагалі, студенти і викладачі залишилися небайдужими і до сюжету, музики, оформлення вистави, жваво висловлювали свої думки з цього приводу.

12 березня 2013 року

12 березня 2013 року на запрошення Генерального консула Республіки Польща Яна Граната студенти та викладачі ХТЕК КНТЕУ послухали доповідь професора, доктора Сілезького університету у Катовіце пані Єви Єнджейко на тему «Польська жінка: портрет словом намальований», що супроводжувалася авторською мультимедійною презентацією. Також студенти мали змогу ознайомитися з експонатами виставки «Жінки у польській науці».
Цей захід мав велике виховне значення, визвав зацікавлення з боку студентів, спонукає до роздумів над роллю жінки у сучасному суспільстві.

7 травня 2012 року

На честь святкування перемоги у Великій Вітчизняній війні у холі коледжу відділеннями готельно-ресторанної справи і економіки та підприємництва організована тематична виставка, що демонструватиметься протягом тижня. Експозиція представлена книгами про Велику Вітчизняну війну директора коледжу Людмили Олексіївни Радченко, атрибутикою та артефактами тих буремних часів. Паралельно з дією виставки на екрані в холі коледжу постійно демонструються документальні фільми, відеоролики з піснями про війну. Особливу цінність виставки представляють фотографії та речі учасників війни – дідів та рідних студентів та викладачів коледжу.
Цього тижня більшість викладачів та студентів коледжу одягли на груди Георгіївську стрічку як знак пошани до полеглих та поваги до живих ветеранів.
«Ніхто не забутий, ніщо не забуто» – це гасло не одного тижня, а всієї виховної роботи в коледжі з патріотичного виховання молоді.24 квітня 2012 року

Однією з найважливіших складових частин виховного процесу є формування національного патріотизму, яке має велике значення в соціально-громадському і духовному розвитку молоді.
Саме цьому був присвячений захід, який проводився 24 квітня 2012 року в Лісопарку напередодні свята 1 Травня та Дня Перемоги.
З почуттям гордості та гідності, співпричетності до духовності свого народу студенти й викладачі коледжу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих та поклали квіти до Меморіалу Слави.
А далі був пісенний фестиваль, спортивні змагання та дуже смачна польова каша.12 квітня 2012 року

До світлого свята – Воскресіння Христового студенти коледжу організували виставку пасхальних композицій.
Святкові столи, Великодні рушники, українські писанки, куличі – символи найбільшого християнського свята. Вони несуть в оселі радість, віру, надію і любов!

Студенти коледжу бажають усім доброго здоров’я, щастя та добробуту.
Нехай свято Великодня принесе злагоду та світло у домівки,
щирість та добро у взаєминах!

29-30 березня 2012 року

29-30 березня 2012 року в рамках акції «Моральний вчинок» та з нагоди Міжнародного дня театру з метою підвищення рівня культури підростаючого покоління, студенти коледжу організували відвідування театру юного глядача вихованцями Харківського дитячого будинку «Родина».

Дітям спектаклі сподобалися і вони висловили подяку всім студентам коледжу за цю подію.

Наш коледж
Відео про коледж
Курсова підготовка


Наші партнери

Догори
Донизу